tkaniny specjalistyczne multiochronne

Tkaniny specjalistyczne multiochronne

Tkaniny specjalistyczne multiochronne są w magazynach Polskiej Grupy Tekstylnej. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich producentów odzieży. Mamy szeroki asortyment do zaproponowania – od tkanin roboczych, po dedykowanych na konkretne zawody, po specjalistyczne. Do tego akcesoria i dodatki krawieckie, buty, rękawice i stroje jednorazowe.

Czym są właściwie tkaniny specjalistyczne, a do tego multiochronne? Odpowiedź może się nasuwać sama. Jest to materiał przeznaczony do zadań specjalnych. Taki, który zapewnia ochronę wielowektorową. Generalnie ubranie powinno użytkownika zabezpieczać przed ogniem, wodą, kwasem, olejami i innymi płynami, które brudzą. Do tego powinna być bardzo wytrzymała, tak by te wszystkie brudy z niej potem wyczyścić.

Tkaniny specjalistyczne multiochronne – co jeszcze oferują?

Normalne pranie wygląda tak, że wrzucamy odzież do pralki, ona pierze w 30-40 stopniach, następnie wyjmujemy odświeżoną odzież. W przypadku dużych zabrudzeń potrzebne jest nie tylko odświeżenie, ale też całkowite odplamienie i wyczyszczenie. Odbywa się to w wysokich temperaturach, a często też przy użyciu silnych detergentów, które powodują, że wszystko wraca do normy. Jednocześnie użycie takich środków do normalnych ubrań wiązałoby się z ich rychłym końcem.

Dlatego też specjalistyczne tkaniny, które mają zapewnioną multiochronę są tak stworzone by przetrwać ciężkie i niebezpieczne zadania, ale także by przetrwać gorące i mocno chemiczne prania. Ich konstrukcja to nie tylko bardzo wysokiej jakości materiał i specjalne pokrycia ochronne. Są też specjalne, bardzo silne nici, które trzymają całą konstrukcję ubrania w ryzach. Nie inaczej z dodatkami krawieckimi.

Dostarczamy do różnych zakątków na świecie

Tego typu ubrań używają strażacy, ale też ratownicy medyczni. Można je spotkać w sektorach energetycznym czy militarnym. Nic nie stoi na przeszkodzie by takiego ubrania używać również w innych miejscach. Jeżeli jesteście producentami odzieży, to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Polska Grupa Tekstylna to firma, która od 25 lat zajmuje się dostarczaniem tekstyliów do różnych zakątków na świecie. Najbardziej aktywni jesteśmy w Europie, ale też można nasze produkty dostać w Turcji (która częściowo jest w Azji), Wietnamie czy Brazylii. Nasze produkty posiadają certyfikaty poświadczające jakość.

Więcej informacji na temat tkanin specjalistycznych multiochronnych znajdziesz tutaj