tkaniny odzież robocza spandex

Tkaniny odzież robocza spandex

Tkaniny odzież robocza spandex są dostępne od ręki w Polskiej Grupie Tekstylnej. Nasze magazyny są wypełnione materiałami, z których powstać może dowolny rodzaj ubrania: robocze, specjalistyczne, sportowe. Zacznijmy jednak od wyjaśnienia co to jest właściwie spandex. Nazwa może niewiele mówić.

Tkaniny odzież robocza spandex – co to takiego?

Tkanina spandex to syntetyczny wynalazek sprzed kilkudziesięciu lat. Jest to materiał którego włókna są niesamowicie elastyczne i dobrze się rozciągają. Jeżeli oglądacie zawody sportowe, to taki strój już nie raz widzieliście – u skoczków narciarskich, gimnastyczek, tancerek. Czy jest także odzież robocza spandex? Otóż jest. Chociażby potrzebować będzie takiej ktoś, kto pracuje jako instruktor na siłowni. Takie ubranie może być częścią innego stroju. Czyli tam, gdzie dany element ma się rozciągać bardziej od reszty. Materiały, które posiadamy mają odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość.

Tkaniny to nie wszystko

Nasza ofertę kierujemy do producentów odzieży. Możecie stworzyć z naszych materiałów ubrania robocze dla branż, gdzie wykonuje się różne prace. Można też produkować ubrania dla konkretnych zawodów typu lekarz, pielęgniarka, strażak, pracownik fizyczny czy też cała branża HoReCa – czyli hotelarstwo, restauracje, kawiarnie. Można wybierać spośród 110 rodzajów tkanin i dzianin, do tego występują one w 100 kolorach. Mamy też ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Do tego akcesoria, buty, rękawice i ubrania jednorazowe.

Nasza oferta podzielona jest na 8 kategorii, z których wygodnie możecie wybierać materiały. Samych zakupów możecie dokonywać na wiele sposobów. Na przykład klasycznie czyli poprzez kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi. Jest także możliwość zakupów online poprzez naszą platformę B2B oraz aplikację na Android lub iOS. Do tego przygotowujemy dla Was także sklep internetowy. Jesteśmy na rynku od 25 lat i obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów. Nasze produkty możecie kupować w Europie, a także w takich odległych miejscach jak Wietnam czy Brazylia. Łącznie obsługujemy 20 rynków sprzedażowych. Z naszej strony otrzymacie pełne wsparcie, wysoką jakość, a także fachową obsługę. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat tkanin na odzież roboczą spandex znajdziesz tutaj