Tkaniny na odzież medyczną

Tkaniny na odzież medyczną

Tkaniny na odzież medyczną są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Dlatego jeżeli produkujecie ubrania dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i personelu medycznego, to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tkaniny na odzież medyczną – co ma lekarz do kucharza?

Praca lekarza, pielęgniarki czy ratownika jest bardzo ciężka i stresująca. Dlatego też ich ubrania muszą być bardzo komfortowe i gotowe na wielogodzinne dyżury. Toteż tkaniny, z których jest tworzymy odzież medyczną muszą być specjalistyczne, wytrzymałe, bardzo wysokiej jakości. Najważniejszym czynnikiem, który to potwierdza jest zużywalność ubrania. Z racji tego, że pierzemy dosyć często i to w wysokich temperaturach, toteż normalne ubranie od czegoś takiego bardzo szybko straciłoby swoje właściwości. Medyczne ubranie natomiast te właściwości zachowa.

Dodamy też że ubrania medyczne tworzymy z tych samych materiałów co ubrania dla branży HoReCa – czyli hotelarstwo i gastronomia. Jedne i drugie muszą być intensywnie prane oraz mają kontakt z substancjami, które mocno brudzą. Do tego praca we wszystkich tych zawodach może być przez wiele godzin niekomfortowa toteż ubranie musi to rekompensować. Dlatego też widać co ma lekarz do kucharza. Ich zawody są w pewien sposób podobne. Oczywiście profil jest zawodu jest zupełnie inny, ale strój, który zakładają do pracy niespecjalnie się różni. Dodamy jeszcze coś bardzo zaskakującego. Z tych samych tkanin można tworzyć również pościel! Tego zapewne się nie spodziewaliście. Zobaczcie jakie to jest ułatwienie gdy można prać ze sobą fartuchy i pościele. Szczególnie, gdy robi się to na masową skalę jak w szpitalach czy hotelach.

Europa, Azja i Ameryka Południowa

Tkaniny, które możecie u nas zakupić posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość. Dlatego jeżeli jesteście producentami odzieży medycznej, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy czołowym dostawcą materiałów na odzież w wielu krajach na świecie. Możecie je kupić na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Dostępne są też na naszej platformie B2B oraz w aplikacjach na Android oraz iOS. Wkrótce także w sklepie internetowym.

Nasza oferta podzielona jest na 8 kategorii – odzież roboczą, medyczną i HoReCa, ocieplane, akcesoria, buty i inne.

Więcej informacji na temat tkanin na odzież medyczną znajdziesz tutaj