tkaniny na fartuchy medyczne

Tkaniny na fartuchy medyczne

Tkaniny na fartuchy medyczne są dostępne w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Dlatego zapraszamy wszystkich producentów ubrań, którzy tworzą dla branży medycznej czyli lekarzy, pielęgniarek, ratowników i pozostałego personelu medycznego. Fartuchy są oczywiście dodatkiem do reszty ubrania, ale są bardzo ważne. To niemalże znak rozpoznawczy każdego lekarza i pielęgniarki. Dlatego też musi się prezentować bardzo okazale, ale musi być wygodny i komfortowy, bo pracuje w nim człowiek. Jeżeli jest to lekarz czy pielęgniarka to trwa to wiele godzin, czasem dużo dłużej niż w przypadku zwykłej pracy. Dlatego tego typu odzież musi być bardzo, ale to bardzo odporna, wytrzymała i nie może się zbyt szybko zużywać.

Tkaniny na fartuchy medyczne – co jest ważne?

Przede wszystkim taki fartuch trzeba prać bardzo często. Kontakt z krwią, bakteriami, wirusami, wydzielinami, płynami ustrojowymi powodują, że trzeba czyścić ubranie bardzo regularnie, to jeszcze trzeba to robić w wysokich temperaturach. Oprócz tego trzeba jeszcze zadbać o schludny wygląd fartucha czyli go wyprasować. Dlatego też ważnym czynnikiem jest jakość tkaniny na fartuchy medyczne. Polska Grupa Tekstylna posiada potwierdzone certyfikatami bardzo wysokiej jakości tkaniny, z których można wyprodukować między innymi fartuchy medyczne. Dlatego też jeżeli zajmujecie się tworzeniem takiej odzieży to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Warto wiedzieć, że zarówno w branży medycznej jak też w HoReCa – czyli hotelarstwo i gastronomia używamy tych samych tkanin. Wynika to z tego, że zarówno lekarze, pielęgniarki jak też kucharze w swojej pracy bardzo często mogą się zabrudzić.

Zobaczcie naszą ofertę

Jesteśmy na rynku od 25 lat, w ofercie mamy także tkaniny służące branży medycznej. Nasze produkty można kupować na 20 rynkach świata. W Europie, Azji i Ameryce Południowej. Do tej pory obsłużyliśmy już 4000 Klientów. Zapraszamy producentów odzieżowych, by dołączyli do grona naszych Kontrahentów. W ofercie mamy tkaniny, dzianiny, dodatki krawieckie, akcesoria czy buty.

Oferta podzielona jest na 8 kategorii – odzież roboczą, medyczną i HoReCa, ocieplane, akcesoria, buty i inne. Możecie skorzystać także z naszej aplikacji internetowej na Android oraz iOS. Do tego dysponujemy platformą B2B.

Więcej informacji na temat tkanin na fartuchy medyczne znajdziesz tutaj