tkanina softshell hurtownia

Tkanina softshell hurtownia

Tkanina softshell hurtownia jest częścią Polskiej Grupy Tekstylnej. W naszej ofercie możecie odnaleźć taki rodzaj materiału, z którego powstaną ubrania typu softshell. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy produkują odzież. Biorąc pod uwagę ten typ tkanin to szczególnie zainteresowani powinni być wszyscy, którzy produkują lub chcą produkować ubrania sportowe i bushcraftowe.

Zacznijmy od wyjaśnienia czym jest softshell. Tkanina tego typu składa się z dwóch warstw zewnętrznej i wewnętrznej. Ta pierwsza tkanina ma zadanie chronić użytkownika przed wiatrem, jest elastyczna i wiatroszczelna. Natomiast wewnętrzny materiał jest elastyczny, ocieplany, zapewniający komfort termiczny. Dlatego też ubrania powstające z takiej tkaniny szczególnie posłużą dla sportowców czy bushcraftowców.

Tkanina softshell hurtownia – w góry i nad morze

Są takie miejsca, gdzie wieje praktycznie nieustannie – to góry czy morze. Jeżeli ktoś uprawia tam sport to zwykłe bawełniane ubranie raczej mu nie wystarczy. Ciągły wiatr może nie tylko powodować dyskomfort (szczególnie, gdy ktoś się przy sporcie spoci), ale też przede wszystkim może wyziębiać. Dlatego też używając tkaniny typu softhsell możemy zapewnić sobie doskonałe warunki do aktywności. Wszyscy, którzy jeżdżą na nartach, pływają na kitesurfingu, wędrują po górach i lasach należą do tej samej grupy osób – potrzebujących ubrań wykonanych z tkaniny softshell.

Utrzymanie ciepła dla osoby aktywnej fizycznie to także przydatna sprawa dla bushcraftowców, długa wędrówka, budowa szałasu lub innego schronienia może być wyczerpująca. Szczególnie, gdy będzie kłopot z rozpaleniem ognia. Sama noc pod gołym niebem na chłodzie sprawia, że mamy specjalistyczne ubranie lub chociaż śpiwór, by nie zamarznąć.

Zapraszamy producentów

Polska Grupa Tekstylna dysponuje własną hurtownią tkanin. W ofercie mamy także softshell. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach świata w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Współpracujemy z kilkoma tysiącami Klientów. Zapraszamy producentów odzieżowych, by dołączyli do naszych Kontrahentów. Nasze magazyny wypełniliśmy tkaninami, dzianinami, dodatkami krawieckimi, akcesoriami, butami.

Ofertę podzieliliśmy na 8 kategorii – odzież roboczą, medyczną i HoReCa, ocieplane, akcesoria, buty i inne. Możecie skorzystać także z naszej aplikacji internetowej na Android oraz iOS. Do tego dysponujemy platformą B2B.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin softshell znajdziesz tutaj