tkanina antyelektrostatyczna ESD

Tkanina antyelektrostatyczna ESD

Tkanina antyelektrostatyczna ESD jest w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Specjalistyczne ubrania robocze wykonuje się z niezwykle wytrzymałych materiałów. Zaczynając od tkaniny, która ma właściwości antyelektrostatyczne kończąc na niciach, które spajają ze sobą materiał w całość. Wszystko to jest w wysokim reżimie produkcyjnym dlatego, by praca była bezpieczna i higieniczna. W przypadku tego typu ubrań dedykuje się je osobom, które pracują w otoczeniu wysokiego napięcia.

Tkanina antyelektrostatyczna ESD – komu jest potrzebna?

Prąd może nawet śmiertelnie porazić, dlatego też ubranie elektryka musi go chronić. Praca w tym zawodzie podzielona jest ze względu na zdobyte uprawnienia. Toteż elektryk o najniższych kwalifikacjach będzie miał czynienia tylko z niskim napięciem i urządzeniami pracującymi w warunkach domowych czy biurowych. Wyższe kwalifikacje i wyższe napięcie to już transformatory, linie wysokiego napięcia i inne maszyny pracujące bezpośrednio z elektrownią.

Dlatego też bardzo ważne jest, by osoba, która ma taką specjalistyczną pracę, miała także wygodne i bezpieczne ubranie. Ubrania, które powstają z naszych materiałów są bardzo wysokiej jakości. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami. Tkaniny i dzianiny dostępne są w ponad 100 kolorach, zaś do tego mamy jeszcze ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich, mnóstwo akcesoriów i innych rzeczy, z których powstaje ubranie. Dlatego też zapraszamy do współpracy wszystkich producentów ubrań – a szczególnie takich, którzy tworzą odzież dla branż specjalistycznych i niebezpiecznych zawodów, ale też dla lekarzy, pielęgniarek i ogólnie ochrony zdrowia, kucharzy, hotelarzy itd.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Polska Grupa Tekstylna to firma, która jest na rynku od ponad 25 lat. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klinetów z całego świata. Działamy bowiem na trzech kontynentach – w Europie, Azji czy Ameryce Południowej. Chcielibyśmy także zaprosić wszystkich do zakupów poprzez nasze aplikacje na Android i iOS, a także poprzez naszą platformę B2B. Wkrótce do Państwa dyspozycji będzie również sklep internetowy. Na naszej stronie w ofercie dostępne są produkty podzielone na 8 kategorii – od ubrań roboczych, po medyczne i dla branży HoReCa, specjalistyczne i akcesoria czy buty.

Więcej informacji na temat tkanin antyelektrostatycznych ESD znajdziesz tutaj