Taśmy odblaskowe

Taśmy odblaskowe są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Każde ubranie składa się z tkanin lub dzianin, ale także posiada inne elementy. Musi przede wszystkim być zszyte odpowiednimi nićmi. To jednak podstawa, ubrania mają też akcesoria i dodatki krawieckie – zamki, guziki, ale też taśmy, gdy mówimy o ubraniu specjalistycznym.

Taśmy odblaskowe – dla kogo

Takie noszą ratownicy medyczni, policjanci, strażacy, ale też inne osoby, których praca może odbywać się w nocy lub tam gdzie jest ciemno. Odblaski szczególnie są potrzebne na drogach. Strażacy czy policjanci są zauważani dzięki nim podczas prowadzenia czynności na przykład po kolizji czy wypadku. W wielu pracach potrzebna jest zwykła kamizelka, w której również są taśmy odblaskowe.

Generalnie tego typu akcesoria służą szeroko pojętemu bezpieczeństwu i higienie pracy. Niektóre zawody są naprawdę niebezpieczne i potrzebne jest, by osoba pracująca w specjalistycznej odzieży była nie tylko dobrze widoczna, ale też zabezpieczona przed ogniem, iskrami, gorącem, zimnem, substancjami chemicznymi i wieloma innymi. Dlatego też każde tego typu specjalistyczne stanowisko wymaga skomponowania indywidualnego ubioru z materiałów bardzo wysokiej jakości i bardzo odpornych. Nasze materiały posiadają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość. Pamiętajmy, że dobre ubranie nie tylko jest trwałe, ale też można je prać często i w wysokich temperaturach. Do tego powinny doskonale wchłaniać pot, którego po całym dniu intensywnej i stresującej pracy nie brakuje.

Ponad 25 lat działalności

Dlatego też te materiały, których mamy w ponad 100 kolorach oraz inne dodatki krawieckie, a mamy ich ponad 70 rodzajów znajdziecie w naszej ofercie. Oprócz tego mamy jeszcze materiały na ubrania robocze, specjalistyczne, ocieplane. Do tego w ofercie mamy buty czy odzież jednorazową. Działamy na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Nasze produkty możecie kupować poprzez aplikację na Android, aplikację iOS, a także poprzez platformę B2B, a wkrótce też sklep internetowy.

Nasze magazyny są pełne tkanin, dzianin, akcesoriów i dodatków krawieckich. Przez 25 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 4000 Klientów z całego świata. Serdecznie zapraszamy do zakupów także Was.

Więcej informacji na temat taśm odblaskowych znajdziesz tutaj