POŚCIEL Z CZYSTEJ BAWEŁNY I Z DOMIESZKĄ BAWEŁNY

Opis:

Klasyczna i prosta pościel z czystej bawełny dopasuje się do każdego pokoju hotelowego. Działa jak czyste płótno, które można łatwo dostosować do dowolnego motywu lub stylu za pomocą innych akcesoriów. Produkty z 100% bawełny są łatwe w utrzymaniu, czyszczeniu i prasowaniu.

Nasza linia produktów MELOS jest zaprojektowana i dedykowana w całości dla HoReCa. Posiada certyfikat Oeko-tex® i można go prać w temperaturze 95 °C. Składa się z prześcieradeł gładkich i z gumką, poszewek na poduszki i poszwy na kołdry w wielu rozmiarach. Poszewki na poduszki i poszwy na kołdry mają zakładki, co ułatwia w ich użytkowaniu. Materiał jest przyjazny dla skóry, bezpieczny i wygodny.

Dla bardziej ekonomicznych mamy naszą linię NICO, która jest przeznaczona tylko na prześcieradła. Jest to 80% bawełna i 20% poliester. Dodatek poliestru sprawia, że materiał ten jest naprawdę mocny i trwały. Można go również prać w temperaturze 95 °C i posiada certyfikat Oeko-tex®. Gramatura 145 g/m2 sprawia, że nadaje się na każdą porę roku. Specjalny proces produkcyjny zapewnia trwałość koloru i stabilność wymiarową. Dostępna w wielu rozmiarach oraz w kolorze białym.

Produkty spełniają normę Oeko-tex®.