POŚCIEL Z SATYNY W PASKI I GŁADKIEJ SATYNY

Opis:

Jeśli zależy Ci na bardziej eleganckim, jedwabistym wyglądzie, satyna jest najlepszym wyborem.

Melos - Kolekcja poszewek na kołdry i poduszki z gładkiej satyny. Wykonana jest w 100% z bawełny.

Bali - Nasza najbardziej przystępna cenowo kolekcja satynowych poszewek na kołdry i poduszki w paski. Produkty te charakteryzują się wysoką wytrzymałością i trwałością dzięki 50% zawartości poliestru w składzie. Specjalny proces produkcji zapewnia trwałość kolorów i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 90˚C. Dostępne w różnych rozmiarach poszewek na kołdry i jednym rozmiarze poszewek na poduszki tylko w białym kolorze i wzorze w paski. Optymalna waga tego produktu jest odpowiednia na wszystkie pory roku. Paski we wzorze mają szerokość 10 mm. Nadaje się do hoteli i innych rodzajów zakwaterowania.

Moni - kolekcja poszewek na kołdrę i poduszkę wykonanych w 100% z bawełny i ozdobionych 10-milimetrowymi paskami. Czysta bawełna zapewnia uczucie miękkości i czystości, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu. Specjalny proces produkcji zapewnia trwałość kolorów i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 90˚C. Dostępne w różnych wymiarach. Nadaje się do hoteli i innych rodzajów zakwaterowania.

Mari - Kolekcja poszewek na kołdrę i poduszkę wykonanych w 100% z bawełny w paski o szerokości 20 mm. Czysta bawełna zapewnia uczucie miękkości i czystości, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu. Specjalny proces produkcji zapewnia trwałość kolorów i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 90˚C. Dostępne w różnych wymiarach. Nadaje się do hoteli i innych rodzajów zakwaterowania.

Produkt jest zgodny ze standardem Oeko-tex®.