SATYNOWA POŚCIEL W PASKI I SATYNOWA POŚCIEL GŁADKA

Opis:

Jeśli poszukujesz bardziej eleganckiej, jedwabistej satynowej pościeli, polecamy produkty z tego rozdziału.

MELOS - kolekcja poszewek na kołdry i na poduszki z gładkiej satiny z czystej bawełny.

BALI - nasza najbardziej przystępna cenowo kolekcja satynowych poszewek w paski przeznaczonych na kołdry i poduszki. Produkty te charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością dzięki zawartości 50% poliestru. Specjalny proces produkcyjny zapewnia trwałość koloru i stabilność wymiarów po praniu w temperaturze 95˚C. Dostępne w różnych rozmiarach w kolorze białym i z wzorem w paski, które w tym modelu mają szerokość 10mm. Optymalna gramatura tego asortymentu czyni go odpowiednim na wszystkie pory roku. Idealnie nadaje się do hoteli i innego ośrodków rekreacyjno - wypoczynkowych.

MONI - kolekcja poszewek na kołdrę i poszewki na poduszki, które są w 100% z bawełny i mają wzór w paski 10mm. Czysta bawełna daje uczucie miękkości i czystości, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu. Specjalny proces produkcyjny zapewnia trwałość koloru i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 95˚C. Dostępne w różnych rozmiarach. Nadaje się do hoteli i innego rodzaju ośrodków zakwaterowania.

MARI - kolekcja poszewek na kołdry i na poduszki wykonana w 100% z bawełny ozdobiona wzorem w paski, które w tym modelu mają szerokość 20mm. Czysta bawełna zapewnia uczucie miękkości, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Specjalny proces produkcyjny zapewnia trwałość koloru i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 95˚C. Produkty dostępne w różnych rozmiarach. Nadają się do hoteli i innego rodzaju ośrodków wypoczynkowych.

Produkty spełniają normę Oeko-tex®.