Obuwie robocze dla spawacza

Obuwie robocze dla spawacza znajduje się w ofercie naszej firmy. Oprócz obuwia posiadamy także pełne magazyny tekstyliów, dzięki którym możecie stworzyć kompletne stroje od odzieży zwykłej, wierzchniej, po buty, rękawice, maski i stroje jednorazowe. Odzież może posłużyć do wszystkich sektorów gospodarczych, nawet do tych gdzie praca jest bardzo specjalistyczna i bardzo niebezpieczna. Nasze materiały są do tego gotowe. Tym bardziej buty. Również dla pracowników zajmujących się spawaniem.

Obuwie robocze dla spawacza – czym się różnią?

Czy jest w ogóle potrzeba tworzenia butów dedykowanych dla spawaczy? Odpowiedź nasunie się Wam sama. Spawanie wygląda niezwykle zjawiskowo, bo wytwarzane są rozbłyski, które szczególnie efektownie prezentują się na zdjęciach. W praktyce jest to wytwarzanie bardzo wysokiej temperatury, stapianie metali i łączenie obu elementów ze sobą. I właśnie buty, jak i reszta stroju musi chronić spawacza przed działaniem wysokiej temperatury. Jeżeli iskry spadłyby na zwykłe obuwie to prawdopodobnie byłoby ono już do wyrzucenia. Specjalistycznym to już nie grozi. Warto pamiętać, jak ważne jest to, by spawacz posiadał kompletny strój i oprócz obuwia także specjalną odzież, a także rękawice i maskę.

Przy tego typu pracach bardzo ważne jest przestrzeganie BHP. Spawalnictwo jest zawodem niezwykle niebezpiecznym, który mógłby doprowadzić nawet do kalectwa. Dlatego zanim ktoś dostanie maszynę do ręki, to musi zostać odpowiednio przeszkolony. A do tego musi posiadać specjalistyczne uprawienia. Są różne techniki łączenia metalu. Można to wykonać choćby elektrodą czy migomatem. Do wyjaśnienia pozostaje, która z nich jest lepsza, ale tego nie wiemy. Nie mamy pewności też czy ktokolwiek wie, bo jest od lat zażarta, nierozstrzygnięta dyskusja w tej sprawie. Dlatego pozostawimy Was bez odpowiedzi, ale z poczuciem że wiecie już po co są specjalne buty dla spawaczy.

Z nami stworzycie kompletny strój

Konkludując, na naszej stronie internetowej podzieliliśmy ofertę na 8 kategorii. Od ubrań roboczych, po dedykowane do różnych zawodów, specjalistyczne, ocieplane, akcesoria, buty, rękawice, dodatki i odzież jednorazową. Z nami stworzycie ubrania dla swoich pracowników lub do sprzedaży dla firm potrzebujących specjalnych strojów. Można u nas wykonać odzież zwykłą oraz z logo przedsiębiorstwa, a można również stworzyć superspecjalistyczne kombinezony dla najniebezpieczniejszych zawodów na świecie. Nasze obszerne magazyny są pełne materiałów. Mamy ich 110 rodzajów w 100 kolorach i do tego ponad 70 dodatków krawieckich.

Więcej informacji na temat obuwia roboczego dla spawacza znajdziesz tutaj