Materiał na odzież roboczą

Materiał na odzież roboczą dostępny jest w Polskiej Grupie Tekstylnej w ogromnych ilościach. Jeżeli poszukujecie tkanin i dzianin do produkcji ubrań – także specjalistycznych, kwasoodpornych, ognioodpornych, do branży HoReCa, a także do wielu innych to bardzo dobrze trafiliście.

Materiał na odzież roboczą – czyli co dokładnie?

Odzież robocza, to pojęcie bardzo ogólne i szerokie. Bo przecież na świecie jest bardzo dużo zawodów, a takich gdzie potrzebna jest odzież robocza także nie brakuje. Istnieją całe sektory gospodarcze, w których pracownik musi być wyposażony w odpowiedni strój, który pełni nie tylko zadanie – konkretnego wyglądu, ale też ma spełniać odpowiednie funkcje. Na przykład w branży ratowniczej – stroje muszą być odporne na ogień, muszą posiadać odblaski.

W branży energetycznej pracownika chronimy przed niebezpieczeństwem ognia i gorąca. W branży HoReCa czyli w hotelach, restauracjach i szeroko pojętej gastronomii pracuje się głownie z ludźmi i jedzeniem. A te trzeba przecież najpierw przygotować, co wiąże się z pracą w gorącu. Ubranie więc nie tylko musi chronić, ale też być komfortowe i wygodne. Przez cały dzień w ruchu w wysokich temperaturach bardzo łatwo jest się spocić, toteż ubrania muszą doskonale chłonąć pot. Do tego łatwo o poplamienie. Ubrania więc muszą być tak stworzone, by można było je prać w wysokich temperaturach, często bez szybkiego zużycia.

Obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów

Te wszystkie ubrania robocze, o których wspominamy wyżej powstają także z tkanin i dzianin Polskiej Grupy Tekstylnej. Mamy certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość materiałów. Dostępnych jest ponad 100 rodzajów tkanin, mamy też 70 rodzajów dodatków do nich. Mnóstwo kolorów, różne rodzaje materiałów.

Polska Grupa Tekstylna funkcjonuje na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Działamy na ponad 20 rynkach, obsłużyliśmy już 4000 Klientów, a w branży tekstylnej jesteśmy od ponad 25 lat. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują dużych ilości tkanin i dzianin na odzież roboczą. Przejrzyjcie naszą ofertę, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Pogrupowaliśmy ją w ośmiu kategoriach – mamy do wyboru odzież roboczą, HoReCa, specjalistyczną, ocieplaną, akcesoria, buty, rękawice i wiele innych.

Więcej informacji na temat materiałów na odzież roboczą znajdziesz tutaj