hurtownia tkaniny robocze

Hurtownia tkaniny robocze

Hurtownia tkaniny robocze należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej to miejsce, w którym mamy wiele produktów, a służą one do powstawania ubrania. Poczynając od zwykłej odzieży, kończąc na bardzo specjalistycznych ubraniach dla pracowników wykonujących niebezpieczne zadania.

Hurtownia tkaniny robocze – z czego powstaje kurtka?

Ubranie jest składową kilku elementów połączonych w całość. Weźmy na przykład taką kurtkę. Potrzebuje ona materiału, który zakrywa nie tylko klatkę piersiową i plecy, ale też są rękawy, kołnierz lub kaptur, a niekiedy jedno i drugie. Do tego ściągacze, zamek, guziki, kieszenie i jeszcze elementy dodatkowe jak lampasy czy taśmy. Jeżeli kurtka ma dodatkowo chronić przed niską temperaturą to potrzebna jest podwójna warstwa materiału a pomiędzy nimi jeszcze ociepliny. Jak widzicie zwykła kurtka jest bardzo skomplikowanym wytworem pracy maszyny i człowieka. Żeby taka kurtka powstała potrzebnych jest wiele materiałów. Jeżeli będą kiepskie, to taka kurtka szybko się zużyje. W przypadku ubrań roboczych nie może być o tym mowy.

Tkaniny robocze Polskiej Grupy Tekstylnej mają wiele certyfikatów potwierdzających ich wysoką jakość. A ta jest bardzo ważna. Wyobraźmy sobie, że osoba, która przez cały dzień wykonuje jakąś pracę w kurtce nie może czuć dyskomfortu. Jeden dzień można się przemęczyć, ale jeżeli jest to stanowisko, w którym chcemy by ktoś spędził całe lata, to musi mieć ubranie stworzone z materiałów najwyższej jakości. A dyskomfort będzie wtedy, gdy ubranie nie będzie wchłaniać potu, nie będzie odpowiednio reagowało na temperaturę, w której ktoś pracuje. Dodajmy, że taka temperatura musi być także dostosowana do charakteru pracy, bo jeżeli ktoś pracuje na chłodzie i kurtka będzie ogrzewana, ale pracuje fizycznie i ciągle się rusza, to bardzo szybko takiej osobie będzie za gorąco. A to prowadzi do kłopotów.

Sprawdźcie nasze aplikacje

Polska Grupa Tekstylna i hurtownia ma w swojej ofercie odpowiednie materiały na specjalistyczne ubrania robocze. Tkaniny, dzianiny, nici, buty, rękawice, odzież jednorazową. Wybór jest przeogromny, podzielony na 8 kategorii. Do dyspozycji jest ponad 100 kolorów, ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Nasze magazyny są pełne, dzięki czemu możemy dostarczyć każe ilości materiałów w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dostępni jesteśmy na 20 rynkach.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych produkcją ubrań. Możecie pobrać nasze aplikacje na Android i na iOS, możecie skorzystać z naszej platformy B2B. Do Waszej dyspozycji są także nasi przedstawiciele handlowi. Zapraszamy do działu kontakt.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin roboczych znajdziesz tutaj