Hurtownia tkanin odzieżowych

Hurtownia tkanin odzieżowych

Hurtownia tkanin odzieżowych Polskiej Grupy Tekstylnej jest na rynku już od 25 lat i działa na trzech kontynentach – w Europie, Azji oraz Ameryce Południowej. Obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów, a ta liczba cały czas rośnie. Do ich dyspozycji jest 110 rodzajów tkanin i 70 rodzajów dodatków krawieckich. Mamy w swojej ofercie materiały na odzież roboczą, medyczną, gastronomiczną, ocieplaną czy ochronną. Mamy też buty oraz materiały ochronne. Do wyboru są materiały bawełniane, bawełniano-poliestrowe, poliestrowo-bawełniane, poliestrowo-elastanowe.

Hurtownia tkanin odzieżowych – ubrania są lekkie i przewiewne

Jeżeli chodzi o tkaniny bawełniane, to świetnie się sprawdzają na odzież roboczą. Są bardzo wytrzymałe, wchłaniają pot i komfortowo się je nosi przez cały dzień pracy. Można je prać w wysokich temperaturach. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. W naszej ofercie możecie podejrzeć różne materiały, w których szczegółowo opisujemy ich skład. Ubrania tworzone z naszych materiałów są lekkie i przewiewne.

Szczególnie cenią sobie nasze produkty takie branże jak HoReCa (hotele i gastronomia), a także medyczna i specjalistyczne, gdzie pracownik potrzebuje bardzo bezpiecznych strojów chroniących go przed kwasem czy ogniem. Hurtownia tkanin odzieżowych i jej ofertę skierowaliśmy do wszystkich tych firm, które potrzebują materiału na ubrania. Dodajmy też, że tkaniny, którymi dysponujemy nadają się także do produkcji pościeli oraz do materiałów promocyjnych. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Tkaniny, które proponujemy są pogrupowane na 8 kategorii.

Mamy też akcesoria

Oprócz materiałów z podziałem na ich rodzaj są także akcesoria takie jak taśmy odblaskowe, taśmy trudnopalne, wypustki odblaskowe, nici poliestrowe, nici trudnopalne, klamry, rzepy, opakowania foliowe, zamki czy gumy dziane. Czyli wszystko to co jest potrzebne do wyposażenia odzieży roboczej na bardzo trudne warunki. Szczególnie takiej z której korzystają strażacy czy ratownicy oraz pracownicy innych miejsc gdzie nie jest do końca bezpiecznie.

Nasze materiały dają gwarancję wygody, zadowolenia i satysfakcji z wyboru. Dostępni jesteśmy na 20 rynkach sprzedażowych i serdecznie zapraszamy do współpracy. W dziale kontakt znajdziecie Państwo numery telefonów i adresy e-mail. Możecie też skorzystać z naszej platformy b2b.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin odzieżowych znajdziesz tutaj