hurtownia rzepy odzieżowe czarne

Hurtownia rzepy odzieżowe czarne

Hurtownia rzepy odzieżowe czarne należy do Polskiej Grupy Tekstylnej. Współpracujemy z producentami odzieży na 20 rynkach takich kontynentów jak Europa, Azja czy Ameryka Południowa. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. W swojej ofercie mamy tkaniny, dzianiny z takich włókien jak bawełna, poliester i innych. W naszych magazynach jest łącznie ponad 100 rodzajów materiałów, a także 100 kolorów do wyboru. Do tego można u nas wybierać spośród akcesoriów i 72 rodzajów dodatków krawieckich. Mamy też rękawice, buty i odzież jednorazową.

Hurtownia rzepy odzieżowe czarne – dodatki krawieckie

Rzepy odzieżowe zaliczamy do dodatków krawieckich. Są częścią większego stroju. Generalnie zasada ich jest taka sama – łącznie dwóch elementów ze sobą. W tym przypadku najczęściej chodzi o zapięcie jednej części z drugą – na przykład kurtki czy buta. Jest to jeden z dodatków, który możemy zastąpić sznurkami czy guzikami. Rzepy jednak się sprawdzają, gdy coś ma zostać otwarte lub zamknięte bardzo szybko. Ponadto w ubraniach wierzchnich rzepy stosuje się jako dodatkowe zapięcie na przykład na fragmencie materiału, który ma zasłonić guziki. Może to być ochrona przed oberwaniem ich przy przypadkowym zahaczeniu o coś, a może to być zwykły design.

W ubraniu roboczym najbardziej kojarzą się z zasłoniętymi guzikami zawody fizyczne. Na przykład strażak, który gdzieś wchodzi innymi sposobami niż drzwiami mógłby zahaczyć o wystający element, który odciąłby mu guzik. Źle by było, gdyby po każdej akcji trzeba było ciągle coś doszywać do stroju. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest zwyczajne ukrycie elementów, które mogą łatwo się oberwać.

Tam gdzie jest mokro

Tak jak wspomnieliśmy, rzepy są także w butach zamiast sznurówek. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą łatwo wkładać i zdejmować obuwie. Warto dodać, że sznurówki łatwo się rozwiązują, gdy są mokre. Dlatego jeżeli Wasz zawód odbywa się w mokrym lub wilgotnym miejscu, to rzepy w butach się przydadzą.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi dodatkami krawieckimi, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możecie to zrobić poprzez naszych przedstawicieli handlowych lub zupełnie online. Na przykład poprzez platformę B2B, niedługo także sklep internetowy oraz aplikacje Android i iOS.

Więcej informacji na temat hurtowni rzep odzieżowych czarnych znajdziesz tutaj