hurtownia poliestrowa

Hurtownia poliestrowa

Hurtownia poliestrowa jest częścią Polskiej Grupy Tekstylnej. W naszych magazynach jest pełno tkanin, dzianin, dodatków krawieckich, akcesoriów. Posiadamy także buty, rękawiczki i odzież jednorazową. Jesteśmy liderem w dostarczaniu materiałów na odzież roboczą, a także specjalistyczną. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów odzieży. Wybór mamy zdecydowanie szeroki. Możecie z nami tworzyć dowolne ubrania – zarówno zwykłe jak i bardzo specjalistyczne, które posłużą na przykład strażakom czy ratownikom.

Hurtownia poliestrowa – gdzie stosujemy?

Poliester to tkanina syntetyczna, która służy przede wszystkim do wyprodukowania ubrań uniwersalnych, ale specjalnego przeznaczenia. Stosować je można na co dzień w domu, pracy biurowej i fizycznej. Nadają się także do sportu. Poliester różni się od bawełny nie tylko tym, że jest sztuczny, ale także dlatego że jego włókna zupełnie inaczej zachowują się na ciele człowieka. Zacznijmy od jego uniwersalności. Poliester można prać w wysokich temperaturach i dosyć często, co jest bardzo przydatne przy uprawianiu sportu, pracy fizycznej lub takiej gdzie podejmowana jest aktywność.

Dodatkowo kiedy sporo się ruszamy to też częściej się pocimy. Dlatego poliester radzi sobie z tym nieporównywalnie lepiej niż bawełna. Cienka bawełniana koszulka będzie kompletnie mokra, zaś na poliestrowej prawdopodobnie nie będzie nic widać lub prawie nic. Ważny jest komfort pracy, więc tego typu sprawy są dość istotne.

Zainwestuj w dodatki

Jeżeli chcielibyście wyprodukować na przykład ubranie poliestrowe, to nie możecie zapominać także o solidnych niciach i dodatkach krawieckich. Nie chcecie przecież, by odzież Wam się szybko rozpadła. Nie wolno więc oszczędzać ani na jednym ani na drugim. Warto produkować ubrania, które będą służyły przez długie lata i nie będą się zbyt szybko zużywać. Z nami jest to możliwe, bo na wszystkie nasze produkty mamy certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Zapraszamy do zakupów w Polskiej Grupie Tekstylnej. Działamy na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasze produkty dostaniecie nawet w takich odległych zakątkach jak Wietnam, Turcja czy Brazylia. Jesteśmy także online. Możecie dokonywać zakupów przez naszą platformę B2B, aplikacje Android i iOS, a wkrótce także sklep internetowy. Natomiast każdy, kto preferuje klasyczną formę kontaktu, to może zadzwonić lub napisać do naszego przedstawiciela handlowego.

Więcej informacji na temat hurtowni poliestrów znajdziesz tutaj