tkanina na odzież roboczą

Hurtownia odzieży roboczej

Hurtownia odzieży roboczej Polskiej Grupy Tekstylnej to miejsce, gdzie posiadamy bardzo szeroki asortyment. Mamy tam ubrania podzielone ze względu na strukturę materiału. I tak do wyboru są tkaniny bawełniane, tkaniny bawełniano-poliestrowe oraz tkaniny poliestrowo-bawełniane. Jeżeli chodzi o różnice pomiędzy nimi to oczywiście jest tutaj skład. W tym pierwszym przypadku 100 procent materiału to bawełna, w pozostałych dwóch natomiast dominującym materiałem jest bawełna lub poliester.

Hurtownia odzieży roboczej także na firmowe ubrania

Odzież robocza, którą proponujemy wszystkim naszym Kontrahentom jest stworzona z tkanin uniwersalnych, z których powstaje odzież robocza. Szczególnie rekomenduje się ją do produkcji ubrań zawodowych, fartuchów, a także ubrań ocieplanych. Nie można również pomijać branży gastronomicznej. Tkaniny, z których produkowana jest odzież robocza nadaje się także do produkcji akcesoriów reklamowych. Dlatego też jeżeli planujecie mieć firmowe ubrania to jak najbardziej nasze tkaniny się przydadzą.

Najważniejszym czynnikiem w materiałach, które Państwu oferujemy jest ich wytrzymałość i trwałość. Nasze tkaniny charakteryzują się w tym wypadku bardzo dużą odpornością. Do tego należy dodać komfort użytkowy. Ubrania sprawdzają się w każdych warunkach. Wchłaniają pot, są przewiewne. Można je prać nawet w 60 stopniach.

Jesteśmy na trzech kontynetnach

Wszystkie tkaniny, które posiadamy w ofercie mają odpowiednie certyfikaty. Polska Grupa Tekstylna to rzetelny partner w biznesie. Mamy 25 lat doświadczenia w branży, sprzedajemy ponad 10 milionów metrów tkanin rocznie. Zaufało nam już ponad 4000 Klientów. Dysponujemy 7400 metrami kwadratowymi przestrzeni magazynowej. Do dyspozycji mamy 110 rodzajów tkanin, w tym specjalistyczne. W standardzie jest 100 dostępnych kolorów. Mamy też ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich.

Polska Grupa Tekstylna jest dostępna na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Obsługujemy 20 rynków sprzedażowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji na temat hurtowni odzieży roboczej znajdziesz tutaj