Hurtownia materiałów krawieckich

Hurtownia materiałów krawieckich to miejsce, które może przydać się wszystkim tym, którzy potrzebują dużych ilości materiałów. Polska Grupa Tekstylna dysponuje taką hurtownią, w której mamy bardzo szeroki asortyment do wyboru. Dlatego jeżeli produkujecie odzież na masową skalę, to możecie skorzystać z naszych zasobów. Jesteśmy obecni na rynku światowym w zakresie tekstyliów, dzianin i materiałów.

Hurtownia materiałów krawieckich – najwyższa jakość materiałów

Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów krawieckich w wielu branżach takich, gdzie używa się odzieży roboczej, a także w branży gastronomicznej i medycznej. Dodatkowo mamy też materiały potrzebne do produkcji ubrań ocieplanych. Warto dodać, że nasze produkty, które oferujemy swoim kontrahentom mają odpowiednie certyfikaty jakościowe, zaś w zakładce każdego produktu, który oferujemy możecie przeczytać dokładne właściwości i parametry.

Polska Grupa Tekstylna i jej hurtownia materiałów krawieckich cieszy się od lat zaufaniem wielu Klientów. My zaś stale rozwijamy się i organizujemy sprzedaż w wielu krajach. Jesteśmy obecni na wielu kontynentach. Dodajmy tylko, że oprócz tkanin, dzianin i innych materiałów dysponujemy także bardzo szeroką bazą akcesoriów i dodatków krawieckich. Możemy zaprosić do współpracy wszystkie firmy produkujące ubrania, ale także odbiorców indywidualnych.

Jesteśmy na trzech kontynentach!

Do dyspozycji naszych Klientów są tkaniny, dzianiny, akcesoria. Wszelkie materiały krawieckie w bardzo wielu kolorach i wzorach zaś szeroka gama i asortyment to nasz atut. W branży tekstylnej jesteśmy już ponad 25 lat i uchodzimy za rzetelnego partnera biznesowego. Sprzedajemy ponad 10 milionów metrów tkanin. Do tej pory zaufało nam 4000 Klientów. Dysponujemy 7400 metrami kwadratowymi powierzchni. Do wyboru jest ponad 110 tkanin specjalistycznych w 100 kolorach. Do tego dysponujemy jeszcze ponad 70 rodzajami dodatków krawieckich. Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, także mogą być Państwo pewni, że otrzymywane od nas produkty spełniają najwyższe wymagania. Do tego potwierdzamy to certyfikatami. Nasze produkty są dostępne aż w 20 rynkach sprzedaży w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Hurtownia materiałów krawieckich należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej dla swoich Klientów przygotowała działające na urządzenia Android i iOS aplikację. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą i do zajrzenia do zakładki kontakt.

Więcej informacji na temat hurtowni materiałów krawieckich znajdziesz tutaj