RĘCZNIKI FROTTE

Opis:

Klasyczne białe ręczniki w łatwy i niedrogi sposób poprawią wygląd każdej łazienki. Najbardziej rozpowszechnionym materiałem do produkcji ręczników jest bawełna tkana w frotte. Bawełna jako surowiec jest logicznym wyborem, ponieważ ma wysoką chłonność, jest miękka w dotyku i można ją prać w pralce, a to są cechy, które są bardzo ważne dla Hoteli i SPA. Aby ręczniki zachowały swoją jakość i wydajność, ważna jest ich odpowiednia konserwacja. Podczas prania ręczników należy unikać dużych ilości płynu do zmiękczania tkanin i wybielaczy. Zależnie od intensywności użytkowania, nasze ręczniki zachowują swoje właściwości nawet średnio przez 2 lata.

Nasza kolekcja ręczników frotte CORFU 450 g/m2 jest wykonana z czystej bawełny i dostępna w kolorze białym. Czysta bawełna zapewnia uczucie miękkości, a jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości. Specjalny proces produkcyjny zapewnia trwałość koloru i stabilność wymiarową po praniu w temperaturze 95˚C. Dostępne w popularnych wymiarach. Nadaje się do hoteli i innego typu ośrodków rekreacyjno - wypoczynkowych, a także do obiektów wellness i SPA.
Minimalne zamówienie to 5 sztuk.

Nasza kolekcja ręczników frotte THERA 500 g/m2 jest wykonana z czystej bawełny i dostępna w kolorze białym. Optymalna gramatura tej kolekcji ręczników sprawia, że nadaje się ona do różnych zastosowań. Z tego też powodu oferujemy ją w 3 rozmiarach. Podobnie jak Korfu, jest to kolekcja ręczników z włosiem 20D.

Nasza kolekcja ręczników frotte OBI o gramaturze 550 g/m2 jest wykonana z czystej bawełny i dostępna w dwóch rozmiarach. Nadaje się do hoteli i innego typu ośrodków rekreacyjno - wypoczynkowych, a także do obiektów wellness i SPA. To nasza kolekcja o najwyższej gramaturze i jako jedyna z włosiem 16S.

DYWANIKI ŁAZIENKOWE mają za zadanie niwelować zimno po wyjściu spod prysznica oraz zapobiegać poślizgnięciu się oraz wchłania nadmiar wody. Na dywaniku wytłoczony jest wzór w kształcie stop.

Produkty spełniają normę Oeko-tex®.