taśmy trudnopalne segmentowe

Trudnopalne pasy segmentowe

Trudnopalne taśmy segmentowe oferuje Polska Grupa Tekstylna. Współpracujemy z producentami odzieży w Europie, Azji i Ameryce Południowej na 20 rynkach. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 klientów. Oferujemy tkaniny i dzianiny wykonane z włókien takich jak bawełna, poliester i inne. W sumie można wybierać spośród 100 rodzajów materiałów, a także 100 kolorów. Oferujemy 72 rodzaje dodatków krawieckich, akcesoriów, obuwia i odzieży jednorazowej.

Trudnopalne pasy segmentowe – dla kogo?

Taśmy trudnopalne to akcesoria krawieckie. Jak można się domyślić, są one częścią większej grupy. Jak sama nazwa wskazuje, trudno byłoby je spalić, więc wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ogniem i wysokimi temperaturami, takie taśmy zdadzą egzamin. Pierwszym zawodem, który przychodzi na myśl, a który potrzebuje takich taśm, jest oczywiście strażak. Należy pamiętać, że cały jego strój może mieć kontakt z ogniem, więc musi być wykonany z materiałów trudnopalnych. Dotyczy to nie tylko samego materiału, ale także nici czy dodatków krawieckich. W końcu strój musi być kompletny po każdej akcji ratunkowej.

Warto jednak wiedzieć, że taśmy to nie tylko element wyróżniający strażaka. Ich zadaniem jest refleksja. Często strażak pracuje w nocy na drodze. Następnie, aby uniknąć przypadkowego potrącenia, powinien on być już z daleka oświetlony dla każdego kierowcy. Ponadto, aby zobaczyć taką taśmę, potrzeba znacznie mniej światła, więc w całkowitej ciemności – na przykład w budynku – łatwiej będzie znaleźć drogę.

Istnieje również wiele innych zawodów, w których potrzebne są taśmy trudnopalne. Wszędzie tam, gdzie ktoś musi być widoczny w ciemności. Na przykład policjant lub nawet pracownik stacji benzynowej. Ponadto wszystkie służby techniczne, miejskie i porządkowe pracują w reflektorach.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi akcesoriami krawieckimi, skontaktuj się z nami. Można to zrobić za pośrednictwem naszych przedstawicieli handlowych lub całkowicie online. Na przykład za pośrednictwem platformy B2B, a wkrótce także sklepu internetowego oraz aplikacji na Androida i iOS. Nasze produkty są dostępne w wielu krajach europejskich, ale także między Europą a Azją, tj. w Turcji. Ponadto w samej Azji jesteśmy dostępni w Wietnamie. Można nas również znaleźć na rynku brazylijskim w Ameryce Południowej.

Więcej informacji na temat trudnopalnych segmentowych taśm odblaskowych można znaleźć tutaj
tutaj