tkaniny ze spandexem

Tkaniny ze spandexem

Tkaniny ze spandexem są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Nasze magazyny są przepełnione materiałami, z których powstać może każdy rodzaj ubrania: robocze, specjalistyczna i sportowe. Zacznijmy jednak od wyjaśnienia co to jest ten spandex, bo nazwa może niewiele mówić.

Tkaniny ze spandexem – co to takiego?

Tkanina, którą tak nazywamy jest wynalazkiem sprzed kilkudziesięciu lat. Jest to materiał syntetyczny, który jest bardzo elastyczny i dobrze się rozciąga. Jeżeli oglądacie zawody sportowe, to strój ze spandexu zapewne już napotkaliście nie raz. Na przykład w skokach narciarskich. Możecie jednak nie wiedzieć, ale w niektórych zawodach także jest stosowany w postaci ubioru roboczego.

Jedno jest pewne, taki materiał nie nadaje się na ubrania domowe. Tam najlepiej sprawdzają się tkaniny bawełniane. Miękkie i komfortowe. Aczkolwiek spandexowy strój także jest wygodny, tylko ciężko by było w nim spędzać dłuższy czas. Na pewno spandex przyda się dla wszystkich instruktorów fitness, sportowców, tancerzy, akrobatów i wszystkich tych, którzy muszą mieć pełną, niczym nie ograniczaną swobodę ruchu. Każdy z materiałów, który posiadamy ma odpowiednie certyfikaty potwierdzające wysoką jakość.

Pełne wsparcie i fachowa obsługa

Nasza oferta jest skierowana do wszelkich producentów odzieży. Możecie stworzyć z naszych materiałów ubrania robocze dla branż, gdzie wykonuje się prace lekkie oraz ciężkie. Można też produkować ubrania dla konkretnych zawodów typu lekarz, strażak czy pracownik fizyczny. Można wybierać spośród 110 rodzajów tkanin i dzianin, do tego występują one w 100 kolorach. Mamy też ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich.

Zakupów możecie dokonywać na wiele sposobów. Klasycznie czyli poprzez kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi. Jest także możliwość zakupów online poprzez naszą platformę B2B oraz aplikację na Android lub iOS. Do tego przygotowujemy dla Was także sklep internetowy. Jesteśmy na rynku od 25 lat i obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów. Nasze produkty możecie kupować w Europie, a także w takich odległych miejscach jak Wietnam czy Brazylia. Łącznie obsługujemy 20 rynków sprzedażowych. Z naszej strony otrzymacie pełne wsparcie, wysoką jakość, a także fachową obsługę. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat tkanin ze spandexem znajdziesz tutaj