Tkaniny robocze

Tkaniny robocze

Tkaniny robocze mamy w ofercie naszej firmy. Dlatego też możemy zaprosić wszystkich, którzy produkują odzież nadającą się do pracy specjalnego przeznaczenia. Możecie wybierać z asortymentu, który posiadamy i który jest bardzo szeroki.

Tkaniny robocze – co to takiego?

Początkowo chcielibyśmy wyjaśnić czym są tkaniny robocze, bo takie pojęcie może nie być jednoznaczne. Jeżeli mamy na myśli ubranie do pracy, to przecież nie jest to nic konkretnego. Na świecie jest wiele sektorów gospodarki, w których to działa mnóstwo branż, a każda z nich może powodować powstanie unikalnych zawodów. Dajmy na to kierowca. Takie pojęcie nie oznacza przecież tylko osoby pracującej na stanowisku, gdzie ktoś kieruje się samochodem. Można kierować samochodem osobowym, autobusem, ciągnikiem, ciągnikiem siodłowym. Tylko 1 zawód, a tyle rozróżnień. A takich zawodów mamy setki tysięcy, a może i więcej.

Dlatego też jeżeli spojrzymy na to wszystko pod kątem tkanin roboczych, to możemy się zastanowić czy każdy zawód na świecie potrzebuje specjalnego ubrania. Odpowiedź jest jasna – nie potrzebuje. Jednak wiele z nich musi takie mieć, bo takie ubrania nie tylko mają określony kolor i logo firmy, ale chronią przed niebezpieczeństwem. Można powiedzieć, że to ich główne zadanie. Możemy tu przytoczyć przykład niebezpiecznego zawodu jakim jest strażak. Gasi pożary, usuwa skutki wypadków. Narażony jest na ogień, dym, deszcz, wiatr, lodowate zimno, ekstremalne upały, brudne oleje, chemikalia i wiele innych. Dlatego pomyślcie z ilu elementów i jakich materiałów musi składać się jego ubranie, by mógł w miarę swobodnie i komfortowo przez wiele godzin być na „akcji”. Z perspektywy materiału, to takie ubranie musi być bardzo wytrzymałe, ale też musi mieć możliwość odpierania całego brudu. Zwykłe ubranie czegoś takiego raczej by nie przetrwało.

Najlepszy wybór

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich producentów odzieży. Zarówno tych, którzy tworzą ubrania zwykłe, codzienne po tych co zajmują się szyciem ubrań specjalistycznych, ale nie tylko dla strażaków, lecz dla wszystkich zawodów gdzie ubranie ma chronić przed niebezpieczeństwem. Do dyspozycji jest ponad 100 kolorów, a także ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Do tego akcesoria, buty, rękawice i stroje jednorazowe.

Od 25 lat działamy na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym partnerem w biznesie. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, które potwierdzają ich jakość. Jeżeli chcieliby Państwo dokonać zakupów, to zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdziecie dane do naszych przedstawicieli handlowych. Możecie też zamawiać poprzez nasze aplikacje na Android i iOS. Do tego jest dostępna platforma B2B, a wkrótce także sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Więcej informacji na temat tkanin roboczych znajdziesz tutaj