tkaniny na ubrania robocze

Tkaniny na ubrania robocze

Tkaniny na ubrania robocze znajdują się w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Wszyscy, którzy produkują odzież do pracy mogą wybierać z bardzo szerokiego asortymentu jaki posiadamy.

Tkaniny na ubrania robocze – jakie to są?

Na początku zacznijmy od wyjaśnienia samego stwierdzenia „ubrania robocze”, gdyż jest ono tak naprawdę bardzo ogólne. Przecież mamy mnóstwo sektorów gospodarczych, w których są tysiące branż i jeszcze więcej zawodów. Każdy pracuje w zupełnie innych ubraniach, przeważnie w zwykłych. Jest wiele zawodów, które mają pracę bardzo specyficzną. Wtedy też używamy ubrania roboczego. My mamy na myśli właśnie tą drugą grupę – czyli wszystkie osoby, gdzie potrzebny jest specjalistyczny strój.

Zaczynając od zwykłych odblasków, przez ubrania ocieplane do ubrań trudnopalnych, wodoodpornych i kwasoodpornych. Z naszych tkanin taka odzież może powstać. Warto pamiętać, że specjalistyczne zawody to także te medyczne i z branży HoReCa. Zarówno lekarze, pielęgniarki, ratownicy jak i kelnerzy i kucharze mają stroje z tego samego materiału. W obu przypadkach ubranie jest narażone na silne zabrudzenia, toteż musi być prane w wysokich temperaturach, a także niekiedy używając specjalnych, mocnych środków czyszczących, które z normalnego ubrania zrobiliby w najłagodniejszym przypadku ścierkę do podłogi.

Dobry wybór

Dlatego też naszą ofertę możemy skierować do wszystkich producentów odzieży. Zarówno tych produkujących ubrania zwykłe jak i specjalistyczne do konkretnych zawodów. W obu przypadkach dysponujemy szeroko wyposażonymi magazynami tkanin. Do dyspozycji jest ponad 100 kolorów, a także ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Do tego akcesoria, buty, rękawice i stroje jednorazowe.

Od 25 lat działamy na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym partnerem w biznesie. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, które potwierdzają ich jakość. Jeżeli chcieliby Państwo dokonać zakupów, to zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdziecie dane do naszych przedstawicieli handlowych. Możecie też zamawiać poprzez nasze aplikacje na Android i iOS. Do tego jest dostępna platforma B2B, a wkrótce także sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich!

Więcej informacji na temat tkanin na ubrania robocze znajdziesz tutaj