tkaniny na odzież zawodową

Tkaniny na odzież zawodową

Tkaniny na odzież zawodową są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Jesteśmy hurtownią z tkaninami, dzianinami, akcesoriami, dodatkami krawieckimi, nićmi, butami i wieloma innymi produktami, z których można stworzyć odzież. Także taką, w której się pracuje.

Tkaniny na odzież zawodową – co ma kelner do spawacza?

Odzież zawodowa to pojęcie bardzo szerokie i w zasadzie ogólne. Gdy myślimy o pracy, to przecież możemy wyobrazić sobie zarówno spawacza jak i kelnera. A wiadomo, że jeden i drugi pracują w zupełnie innych strojach. Dlatego też warto sprecyzować co mamy na myśli, gdy mówimy o tkaninach na odzież zawodową. Sektory gospodarki składają się z mnóstwa branż oraz jeszcze większej liczby zawodów. Jednak wiele z nich nie potrzebuje specjalnych ubrań, wystarczą zwykłe domowe – na przykład do pracy w biurze. Czasem wystarczy ubrać się po prostu schludnie. Jeszcze inne firmy stosują taktykę, by pracownik ubierał się we własne ubrania ale takie, gdzie nie ma krzykliwych haseł, nadruków. Czyli takie z rodziny „basic”.

Natomiast odzież zawodowa to taka, która nie tylko się wyróżnia wyglądem – na przykład ma określone kolory i nadruki z firmowym logo. To także taka, dzięki której szanowane jest bezpieczeństwo i higiena pracy. W poważnych firmach bardzo się przestrzega tych procedur. Niekiedy by to zrobić potrzebne jest specjalistyczne ubranie. Na przykład kwasoodporne, wodoodporne, ognioodporne. W innych przypadkach mogą być potrzebne odblaski. Na przykład taki policjant lub pracownik drogowy pracując blisko ruchu samochodowego potrzebują specjalnych ubrań, dzięki którym będą widoczni nawet po zmroku. Wtedy mogą uniknąć przypadkowego potrącenia.

Szeroki wybór

Wszyscy producenci odzieży, którzy chcieliby dostarczać swoje produkty do firm mogą skorzystać z szerokiego asortymentu naszej firmy. Możecie wybierać spośród tkanin, dzianin w ponad 100 kolorach, a także w 70 rodzajach dodatków krawieckich. Do tego mamy akcesoria, buty, rękawiczki i odzież jednorazową. Wszystko to potwierdzone wieloma certyfikatami jakości.

Polska Grupa Tekstylna posiada własną platformę sprzedażową, aplikacje internetowe na Android i iOS. Zamówień można dokonywać także kontaktując się z nami bezpośrednio. Produkty są dostępne na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Mamy 25 lat doświadczenia w tym co robimy. Obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat tkanin na odzież zawodową znajdziesz tutaj