tkaniny na odzież roboczą

Tkaniny na odzież roboczą

Tkaniny na odzież roboczą są dostępne w naszej ofercie. Polska Grupa Tekstylna to hurtownia, która posiada w swoich magazynach duże ilości materiałów. Możecie z nich stworzyć odzież czy pościel. Jeżeli chodzi o te pierwsze to można tworzyć na przykład ubrania, które służą do pracy.

Tkaniny na odzież roboczą – dla kogo?

Wbrew pozorom odzież robocza jest pojęciem bardzo szerokim. Bo przecież gospodarka składa się z całych sektorów, setek jak nie tysięcy branż, a i może z jeszcze większej liczby wykonywanych zawodów. Niektóre z nich, szczególnie takie stanowiska, w których mamy do czynienia z produkcją bardzo często używa się ubrań roboczych. Nie tylko zapewniają komfort długotrwałej fizycznej pracy, ale też wyróżniają. Podobnie jest w sklepach, gdzie mamy sprzedawców w koszulkach firmowych. Zarówno jedni i drudzy mają odzież roboczą.

Nasze tkaniny są na tyle uniwersalne, że można z nich tworzyć zarówno jedno jak i drugie. Cechuje nas bardzo szeroki asortyment, dzięki czemu producenci odzieżowi mogą wybierać i przebierać w tkaninach, dzianinach, dodatkach krawieckich i akcesoriach. Wszystko co posiadamy jest wysokiej jakości, gdyż zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to, by ubranie służyło długotrwale. Musi przetrwać bardzo wiele prań, niekiedy w wysokich temperaturach i specjalistycznych środkach czyszczących. Wiadomo, że w niektórych zawodach po prostu trzeba się ubrudzić, a w innych solidnie spocić. Na wszystkie produkty, które są w naszej bazie posiadamy certyfikaty potwierdzające ich jakość.

Co można wybrać?

Producenci odzieży, jeżeli chcecie tworzyć odzież z naszych ubrań to możecie wybierać wśród tkanin i dzianin w ponad 100 kolorach, a także mamy 70 rodzajów dodatków krawieckich, do tego nici, akcesoria. Generalnie wszystko to by powstał całkowity, kompletny, gotowy produkt, którego można używać w pracy.

Polska Grupa Tekstylna posiada własną platformę sprzedażową, aplikacje internetowe na Android i iOS. Zamówień można dokonywać także kontaktując się z nami bezpośrednio. Produkty są dostępne na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Mamy 25 lat doświadczenia w tym co robimy. Obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat tkanin na odzież roboczą znajdziesz tutaj