tkaniny na odzież ochronną

Tkaniny na odzież ochronną

Tkaniny na odzież ochronną są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Nasza hurtownia dysponuje w swoich magazynach obszernymi ilościami materiałów. Możecie z nich stworzyć niesamowite ubrania, także takie które są odzieżą mającą chronić przed niebezpieczeństwami pracy.

Tkaniny na odzież ochronną – kto potrzebuje?

Odzież ochronna to bardzo szerokie pojęcie, które może dotyczyć zupełnie różnych produktów. Wszystko dlatego, że sektory gospodarcze są bardzo od siebie różne, branż są setki jak nie tysiące. W wielu z nich potrzebne jest specjalistyczne ubranie, a szczególnie takie które chroni. Bezpieczeństwo i higiena pracy są bardzo priorytetowo traktowane przez wszystkie poważne firmy, dlatego też niektóre z nich obowiązane są dostarczyć swoim pracownikom na przykład specjalne kombinezony.

W ostatnim czasie pandemia koronawirusa pokazała, że kombinezony są potrzebne nawet do pracy w szpitalu. Ale nie warto takiej odzieży kojarzyć tylko z tym. W normalnych czasach kombinezony przydadzą się na przykład pracownikom drogowym, którzy by nie ryzykować potrącenia powinni być zauważalni już z daleka. Podobnie na lotnisku. Z kokpitu wielkiego samolotu lepiej widać świecące punkty, więc osoby ubrane właśnie w tego typu odzież mogą czuć się komfortowo.

Czy tylko tkaniny?

Specjalne kombinezony używa się również w branży chemicznej, paliwowej, tkaniny muszą być nie tylko wytrzymałe, ale na przykład kwasoodporne. W innym wypadku powinny być wodoodporne. A jeszcze inne powinny chronić przed ogniem. To wszystko powoduje, że producenci ubrań mogą tworzyć odzież dla konkretnych branż z konkretnymi wymogami. Materiały w postaci tkanin, nici, akcesoria i dodatki krawieckie można zakupić właśnie u nas.

Polska Grupa Tekstylna posiada własną platformę sprzedażową, aplikacje internetowe na Android i iOS. W przyszłości będzie też dostępny sklep internetowy. Zamówień można dokonywać także kontaktując się z nami bezpośrednio. Produkty są dostępne na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Mamy 25 lat doświadczenia w tym co robimy. Obsłużyliśmy do tej pory ponad 4000 Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy polską firmą, ale obsługujemy także w innych językach.

Więcej informacji na temat tkanin na odzież ochronną znajdziesz tutaj