tkanina na ubrania robocze

Tkanina na ubrania robocze

Tkanina na ubrania robocze jest dostępna w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Nasza firma zaprasza wszystkich producentów odzieży do współpracy. Z naszych tkanin i dzianin oraz wszystkich nici, akcesoriów i dodatków krawieckich możecie stworzyć dowolne ubrania. Ich zaletą będzie wytrzymałość, uniwersalność i wysoka jakość. Zarówno jeżeli chodzi o ubrania zwykłe i specjalistyczne. Nawet gdy weźmiemy pod uwagę ciężką i niebezpieczną pracę, w której zwykłe ubranie zużyłoby się bardzo szybko.

Tkanina na ubrania robocze – w jakich branżach?

Nasze ubrania mogą służyć ludziom pracującym zarówno w pracach biurowych jak i fizycznych. W przypadku tych pierwszych chodzi o zwykłe jednolite uniformy z logo firmy. Natomiast w przypadku tych drugich to tutaj też mogą być zwykłe ubrania, ale też takie, które chronią przed negatywnymi skutkami występującymi w miejscu pracy. Mamy tu na myśli służby mundurowe, elektryków, spawaczy, ale też pracowników magazynów, chłodni. Popularnością nasze materiały cieszą się także w branżach HoReCa – czyli hotelarskiej i gastronomicznej. Warto dodać, że z tych samych materiałów można także produkować odzież dla branży medycznej. Jak widzicie uniwersalność i szeroki wachlarz naszych tkanin i dzianin powoduje, że można produkować z nich ubrania do właściwie każdej pracy. Jakość materiałów, które możecie u nas zakupić potwierdzona jest różnymi certyfikatami.

Nawiążmy współpracę!

Polska Grupa Tekstylna w ofercie ma tkaniny, dzianiny, akcesoria, dodatki krawieckie czy też buty. Nasze pomieszczenia magazynowe są pełne materiałów na ubrania robocze. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich producentów odzieży do nawiązania współpracy. Nasza specjalność to dostarczanie materiałów zwykłych i ocieplanych. Jak widzicie, nie ma też żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o branże, które obsługujemy.

Działamy w na trzech kontynentach. Nasze produkty kupują Kontrahenci na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. W ciągu 25 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 4000 Klientów. Dysponujemy obszernymi magazynami tkanin, dzianin, które są dostępne w ponad 100 kolorach. Mamy też ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Zakupów można dokonywać poprzez nasze aplikacje na Android i iOS, a także poprzez platformę B2B. Wkrótce dostępny będzie również sklep internetowy. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Numery telefonów i e-maile znajdziecie w zakładce kontakt.

Więcej informacji na temat tkanin na ubrania robocze znajdziesz tutaj