tkanina na odzież roboczą

Tkanina na odzież roboczą

Tkanina na odzież roboczą jest dostępna w naszej ofercie. Polska Grupa Tekstylna zaprasza wszystkich producentów odzieży. Z naszych materiałów mogą powstać ubrania zwykłe, specjalistyczne, także do pracy niebezpiecznej, ocieplane i specyficzne. Poczynając od zwykłej odzieży – można wyprodukować ubrania dla pracowników biurowych, których chcielibyśmy zaopatrzyć w jednolite uniformy, na przykład z logo firmy.

Tkanina na odzież roboczą

Jeżeli chodzi o specjalistyczne branże, to można stworzyć odzież dla branż medycznej czy HoReCa (gastronomia), gdzie ze względu na specyfikę pracy ubranie musi być prane często, w wysokiej temperaturze a czasem nawet specjalnymi, silnymi środkami piorącymi. To wszystko powoduje, że nasze tkaniny i dzianiny są bardzo wytrzymałe i wolno się zużywają. Ich jakość potwierdzona jest różnymi certyfikatami. W przypadku odzieży do pracy niebezpiecznej, mamy tu na myśli zawody ratowników medycznych, strażaków, policjantów i innych służb mundurowych, ale też elektryków, spawaczy czy pracowników huty. Ubranie ocieplane służy wszędzie tam, gdzie w miejscu pracy panuje niska temperatura. Natomiast specyficzne ubrania to na przykład takie, które służyły chociażby przy pracy podczas pandemii.

Zapraszamy producentów

Polska Grupa Tekstylna ma w swojej ofercie tkaniny, dzianiny, akcesoria, dodatki krawieckie czy też buty. Nasze magazyny mają materiałów – także tkanin na odzież roboczą. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich producentów odzieży do nawiązania współpracy. Nasza specjalność to dostarczanie materiałów na ubrania robocze i specjalistyczne – także do prac niebezpiecznych, do tego obsługujemy producentów branży HoReCa (czyli hotelarstwo i gastronomia). Nasze tkaniny, dzianiny, ale tez nici mogą służyć jako materiał na zwykłe i ocieplane ubranie. Warto podkreślić że nie mamy ograniczeń co do konkretnych branż.

Działamy w na trzech kontynentach. Nasze produkty kupują Kontrahenci na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. W ciągu 25 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 4000 Klientów. Dysponujemy obszernymi magazynami tkanin, dzianin, które są dostępne w ponad 100 kolorach. Mamy też ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Zakupów można dokonywać poprzez nasze aplikacje na Android i iOS, a także poprzez platformę B2B. Wkrótce dostępny będzie również sklep internetowy. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Numery telefonów i e-maile znajdziecie w zakładce kontakt.