taśmy odblaskowe trudnopalne

Taśmy odblaskowe trudnopalne

Taśmy odblaskowe trudnopalne na specjalistycznych ubraniach są potrzebne przy niebezpiecznych zawodach, gdzie mamy do czynienia z ogniem, iskrami i innymi niebezpiecznymi substancjami. I chociaż te taśmy przed niebezpieczeństwami tego typu nie bronią, to mają inną dosyć istotną funkcję.

Taśmy odblaskowe trudnopalne – gdzie się przydają?

Ubrań specjalistycznych, na których występują taśmy odblaskowe używają przede wszystkim pracownicy ochrony zdrowia, a w szczególności ratownicy medyczni w karetkach pogotowia. Do tego stroje wyposażone w taki dodatek mają policjanci, strażacy, strażnicy graniczni i wiele innych służb mundurowych. Jak sama nazwa wskazuje taśmy te mają zadanie odblasku światła. Szczególnie mamy tu na myśli światło samochodu osobowego. Przedstawiciele służb mundurowych podczas pracy na drogach po zmroku bez odblasków narażaliby się na przypadkowe potrącenie.

Ubranie specjalistyczne czy mundur to nie tylko wytrzymała, a w przypadku pracy w niebezpieczeństwie ognia i iskier także trudnopalna tkanina. To także specjalistyczne trudnopalne nici oraz taśmy odblaskowe. Te wszystkie elementy są bardzo wytrzymałe, dzięki temu mogą służyć przez wiele lat. Szczególnie trzeba na to patrzeć w kontekście prania. Dobry mundur wchłania pot, bo jak wiadomo praca na takim stanowisku jest wymagająca i stresująca. Dodatkowo narażamy się na częste ubrudzenia, gorąco, wilgoć, ale też niską temperaturę, ogień, iskry, chemikalia. Dlatego też mundury czy ogólnie ubrania specjalistyczne są prane bardzo często i to w wysokich temperaturach. Niekiedy używa się też odplamiaczy czy innych silnych substancji czyszczących. Dlatego też każda tkanina musi być wyjątkowo odporna. Nasze mają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość i odporność.

Zajrzyjcie do produktów

Nasza firma ma w swojej ofercie tkaniny i dzianiny w ponad 100 kolorach. Do tego do dyspozycji Klientów jest ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Wszystko to znajdziecie w zakładce produkty. Są one pogrupowane w ośmiu kategoriach: na ubrania robocze, medyczne i HoReCa, specjalistyczne, ocieplane. Do tego w ofercie mamy buty, odzież jednorazową czy akcesoria. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Nasze produkty możecie kupować poprzez aplikację na Android, aplikację iOS, a także poprzez platformę B2B, a wkrótce też sklep internetowy.

Nasze magazyny są pełne tkanin, dzianin, akcesoriów i dodatków krawieckich. Przez 25 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 4000 Klientów z całego świata. Serdecznie zapraszamy do zakupów także Was.

Więcej informacji na temat taśm odblaskowych trudnopalnych znajdziesz tutaj