taśmy odblaskowe na ubrania

Taśmy odblaskowe na ubrania

Taśmy odblaskowe na ubrania są w naszej ofercie czyli Polskiej Grupy Tekstylnej. Jak wiadomo, każde ubranie to składowa kilku komponentów. Są nimi tkaniny lub dzianiny, ale też inne elementy. Każde ubranie musi być zszyte odpowiednimi nićmi, adekwatnymi do przeznaczenia ubioru. To jednak tylko podstawowe elementy, a ubrania mają także akcesoria, dodatki krawieckie takie jak: zamki, guziki, ale też taśmy odblaskowe, gdy mówimy o ubraniu specjalistycznym.

Taśmy odblaskowe na ubrania

Takich używają ratownicy medyczni jeżdżący karetką pogotowia, policjanci, strażacy, ale też inne przedstawiciele innych formacji mundurowych: straży granicznej, miejskiej czy celnicy. Osoby te zazwyczaj pracują na różne zmiany, więc też w nocy. Odblaski są potrzebne szczególnie na drogach i wszędzie tam, gdzie odbywa się ruch samochodowy – czyli też na przejściu granicznym. Taśmy na mundurach pozwalają ochronić choćby przed przypadkowym potrąceniem, gdy prowadzone są czynności w związku z wypadkiem czy kolizją.

Generalnie takie akcesoria służą do szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy. Wiadomo przecież, że nie wszystkie zawody to praca biurowa. Niektóre prace są naprawdę niebezpieczne! Dlatego osoba pracująca w specjalistycznej odzieży musi być nie tylko dobrze widoczna. Musi tez być bezpieczna przed ogniem, iskrami, gorącem, zimnem, substancjami chemicznymi i wieloma innymi. Każde stanowisko jest specyficzne, a gdy mówimy o specjalistycznych to często wymaga skomponowania indywidualnej odzieży roboczej z materiałów bardzo wysokiej jakości i bardzo odpornych.

Jesteśmy dla Was!

Polska Grupa Tekstylna ma w swojej ofercie tkaniny i dzianiny w ponad 100 kolorach. Do tego mamy ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Wszystko to znajdziecie w naszej ofercie. Produkty pogrupowaliśmy w ośmiu kategoriach: na ubrania robocze, specjalistyczne, ocieplane. Do tego w ofercie mamy buty, odzież jednorazową. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Nasze produkty możecie kupować poprzez aplikację na Android, aplikację iOS, a także poprzez platformę B2B, a wkrótce też sklep internetowy.

Nasze magazyny są pełne tkanin, dzianin, akcesoriów i dodatków krawieckich. Przez 25 lat działalności obsłużyliśmy już ponad 4000 Klientów z całego świata. Serdecznie zapraszamy do zakupów także Was.

Więcej