Polska Grupa Tekstylna

Polska Grupa Tekstylna

Polska Grupa Tekstylna od 25 lat działa na rynku branży włókienniczej. W ofercie mamy tkaniny, dzianiny, akcesoria, dodatki krawieckie, buty, rękawice czy odzież jednorazową. Współpracujemy z producentami odzieży z całego świata. Nasze produkty możecie kupić na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Dysponujemy ogromnymi ilościami materiałów, a do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. Regularnie uczestniczymy w targach, można też zamawiać poprzez naszych przedstawicieli handlowych i online.

Polska Grupa Tekstylna – kim jesteśmy?

Nasza firma w ofercie posiada tkaniny na odzież roboczą, taśmy odblaskowe, dodatki krawieckie. Producenci mogą stworzyć dzięki naszym materiałom odzież na każdą sytuację! Nie brak tkanin na ubrania trudnopalne, antystatyczne, kwasoodporne, a także odporne na wodę, brud, oleje i inne. Nasze magazyny są o łącznej powierzchni 7400 metrów kwadratowych. Na stanie mamy ponad 1600 różnych produktów. Możecie wybierać spośród 110 rodzajów tkanin zwykłych i specjalistycznych. Do tego jest 100 dostępnych kolorów. Żeby nie było za mało, to przygotowaliśmy także ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich.

Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, w branży już trzecią dekadę. Sprzedajemy ponad 10 milionów metrów tkanin rocznie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a nasze produkty mają wysoką jakość potwierdzoną certyfikatami. Możecie kupić nasze produkty w Polsce, ale też krajach bałtyckich, na Bałkanach, krajach południa Europy, ale też w Turcji, Wietnamie czy Brazylii.

Jak dokonać zakupu?

Możecie kupować na wiele różnych sposobów. Najbardziej uniwersalny to po prostu kontakt z firmą. Telefoniczny lub mailowy z naszymi przedstawicielami handlowymi. Można też dokonywać zakupów online poprzez nasze aplikacje na Android oraz iOS. Jest także przygotowana wielojęzyczna platforma B2B, a wkrótce uruchomimy też sklep internetowy. To wszystko specjalnie dla Was. Jeżeli produkujecie ubrania robocze, specjalistyczne, ale też zwykłe to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dbamy o to, by towar trafiał do naszych kontrahentów na czas. Stale poszerzamy też naszą ofertę o nowe produkty. Są one podzielone na 8 kategorii. Tkaniny zawodowe, rozdzieliliśmy branżę HoReCa, są także tkaniny ochronne. Zainteresowaniem cieszą się też poliestry, pikowane ociepliny. Do tego proponujemy mnóstwo akcesoriów, buty oraz nowość – PGT Care.

Więcej