obuwie robocze ESD

Obuwie robocze ESD jest w asortymencie naszej firmy. Dzięki tekstyliom, które posiadamy możecie stworzyć kompletne ubrania do różnych sektorów gospodarczych. Do tego możecie swoich Klientów wyposażyć w buty, rękawice czy stroje jednorazowe. Także elektryków, którzy bez wątpienia potrzebują specjalistycznych uniformów, ale nie tylko. Przecież nie mogą pracować przy napięciu w zwykłych trampkach.

Obuwie robocze ESD – dla kogo?

Dlatego stworzone zostały także buty antyelektrostatyczne, które są specjalnie przystosowane, by chronić elektryka przed porażeniem prądem. Ale nie tylko to. W pracach budowlanych może dojść do przypadkowego porażenia podczas pracy wadliwych urządzeń. Wystarczy, że na powierzchni będzie rozlana woda, a w niej leżeć będzie uszkodzony kabel od betoniarki. Dlatego też osoba, która wykonuje jakieś prace przy tego typu urządzeniach również powinna mieć buty ESD.

Producenci pozbawili ich elementów metalowych, mają także specjalne wkładki antyprzebiciowe. Dodatkowo producenci skonstruowali tak, że można na nich stać stabilnie nawet tam, gdzie równowagę można stracić. Dlatego koniecznie zainwestujcie w tego typu zabezpieczenie jeżeli wysyłacie do pracy elektryka lub pracownika budowlanego, który ma do czynienia z urządzeniami elektrycznymi.

Wbrew pozorom zasad bezpieczeństwa i higieny pracy ludzie nie wymyślili przypadkowo. Naprawdę działają i chronią, wystarczy ich przestrzegać. Posiadanie specjalistycznego obuwia ochronnego wpisuje się właśnie w działanie zgodne z BHP.

Z nami stworzycie kompletny strój

Polska Grupa Tekstylna zaprasza wszystkich producentów odzieży, ale też sklepy dbające o wyposażenie pracowników w ubrania i odzież BHP. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment. Działamy już od 25 lat, a do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. Możecie kupić nasze produkty poprzez platformę B2B, aplikację na Android i iOS, a także w sposób klasyczny czyli kontaktując się z naszymi przedstawicielami handlowymi. W przygotowaniu jest również sklep internetowy.

Ofertę naszej strony internetowej podzieliliśmy na osiem kategorii. Zaczynając od materiałów na ubrania robocze, po dedykowane tkaniny i dzianiny do różnych zawodów – na przykład medycznych i branży HoReCa (hotelarstwo, restauracje, kawiarnie). Z nami stworzycie ubrania dla swoich pracowników lub do sprzedaży dla firm potrzebujących specjalnych strojów.

Więcej informacji na temat obuwia roboczego ESD znajdziesz tutaj