NOWE PRODUKTY W OFERCIE: BUTY, RĘKAWICE, SZNUROWADŁA

SZNUROWADŁA do butów, o długości 100 lub 120 cm.  Wykonane w całości z wysokiej jakości bawełny w kolorze czarnym.

PURGA WINTER – poliestrowo-bawełniane rękawice w kolorze pomarańczowo-czarnym. Charakteryzują się wysoką trwałością i elastycznością. Lateks porowaty zapewnia bardzo dobry chwyt i przyczepność. Wersja zimowa zapewnia komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni.

MIZAR 01 – półbuty robocze wykonane z trwałej skóry zamszowej w intensywnym odcieniu ciemnej zieleni, z wyrazistymi żółtymi nićmi. Model ten nie posiada metalowego podnoska.

MIZAR S1 – podobnie jak MIZAR  01, są to półbuty robocze wykonane z miękkiej skóry zamszowej w kolorze zielono-żółtym. Wariant ten jest wyposażony w stalowy podnosek, podnosząc tym samym poziom ochrony.

SOLARIS WINTER 01 – wysokiej jakości trzewiki robocze, wykonane z bydlęcej skóry dwoinowej w kolorze czarnym. W środku znajduje się wyściółka ze sztucznego futra, która zapewnia doskonałą izolację termiczną nawet w najchłodniejsze dni. Buty nie posiadają metalowego podnoska.

SOLARIS WINTER S1 – podobnie jak SOLARIS WINTER 01, są to wysokiej jakości trzewiki robocze, wykonane z bydlęcej skóry dwoinowej w kolorze czarnym. Posiadają wyściółkę ze sztucznego futra, dzięki czemu nadają się do pracy w chłodniejsze dni. Posiadają podnosek.

Więcej informacji na temat butów tutaj.

Więcej na temat dodatków do butów tutaj.

Więcej informacji na temat rękawic tutaj.