nici szwalnicze

Nici szwalnicze

Nici szwalnicze są dostępne w naszej ofercie. Polska Grupa Tekstylna wie jak ważna jest produkcja każdego ubrania roboczego. Wymaga to odpowiednich materiałów – czyli tkanin lub dzianin o wysokiej jakości. My takie posiadamy, co potwierdzamy wieloma certyfikatami. Bardzo ważne jest to, by materiały czymś połączyć. Dlatego do produkcji ubrań potrzebne są także nici. W naszej ofercie oprócz nich mamy także akcesoria takie jak na przykład guziki, zamki, taśmy i wiele innych.

Nici szwalnicze – ważne jak materiały

Niezależnie o jakim produkcie mówimy to i tak oprócz tkanin i dzianin kluczowe są właśnie nici. Nawet jeżeli dobralibyśmy do produkcji ubrania najlepsze materiały na świecie, toteż ze słabymi nićmi te ubranie mogłoby się dosłownie rozpaść. Szczególnie, gdy mamy na myśli ubrania robocze, specjalistyczne na trudne warunki. Proste ubranie, które nosimy na co dzień – nie zużywa się aż tak bardzo jak specjalistyczne, gdzie intensywnie się w nim pracuje, poci, czasem przebywamy w pomieszczeniu z wysoką lub bardzo niską temperaturą, czasem w pobliżu jest ogień, iskry, gorący tłuszcz, chemikalia. To wszystko w kontakcie z ubraniem może spowodować jego uszkodzenie. Brud, który się osadza na ubraniu niekiedy musi być prany często i to w wysokich temperaturach, dlatego niezwykle wytrzymałe muszą być tkaniny, dzianiny, ale też właśnie nici.

Nasza firma czyli Polska Grupa Tekstylna dysponuje pełnymi magazynami materiałów. Ponad 100 kolorów, 70 rodzajów akcesoriów, buty, rękawice i inne materiały ochronne. To wszystko co mamy nadaje się do produkcji ubrań roboczych dla całych sektorów gospodarczych – od ratowników, strażaków, przez elektryków, spawaczy po branże jeszcze bardziej specjalistyczne. Mamy także materiały na zwykłe ubrania robocze i firmowe. Mogą być także wyprodukowane ubrania ocieplane.

Nasz zespół handlowców do Waszej dyspozycji

Jesteśmy z Polski i posiadamy produkty dostępne na 20 rynkach na świecie. Działamy na trzech kontynentach – w Europie, Ameryka Południowa czy Azja. Na rynku jesteśmy od 25 lat i obsłużyliśmy do tej pory 4000 zadowolonych Klientów. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów ubrań. Możecie skorzystać z naszych aplikacji na Androida i iOS, ale też platformy B2B oraz w przyszłości ze sklepu internetowego. Mamy zespół handlowców, z którymi możecie się skontaktować w wielu krajach na świecie.

Polska Grupa Tekstylna ma szeroką ofertę. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie głównej. Podzieliliśmy ją na 8 kategorii – od ubrań roboczych, po medyczne, specjalistyczne, ocieplane po akcesoria, buty i rękawice.

Więcej informacji na temat nici szwalniczych znajdziesz tutaj