nici poliestrowe

Nici poliestrowe

Nici poliestrowe są w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Produkcja każdego ubrania wymaga odpowiednich materiałów – czyli tkanin lub dzianin. Jednak bardzo ważne jest również, by te materiały ze sobą były czymś połączone. Dlatego też potrzebne są również nici. Do tego mamy jeszcze akcesoria takie jak na przykład guziki, zamki, taśmy i wiele innych.

Nici poliestrowe – tak samo ważne jak tekstylia

Niezależnie o czym mówimy to oprócz wspomnianych tkanin i dzianin kluczowe są właśnie nici. Możemy wybrać nawet najlepsze materiały do produkcji odzieży, ale jeżeli użylibyśmy słabych nici, to wówczas ubranie mogłoby się dosłownie rozpaść. Szczególnie, gdy mówimy tutaj o specjalistycznych ubraniach roboczych. Zarówno gdy mamy po prostu ubranie do specjalnej pracy, gdzie człowiek pracuje intensywnie, przez cały dzień jak i przy lżejszej pracy odzież zużywa się przy każdym intensywnym praniu. Dlatego komponenty z których ubranie powstało musi być odporne na wysokie temperatury – prania, a niekiedy i pracy. A to wszystko bez utraty właściwości. W przypadku ubrań specjalistycznych mamy do czynienia z pracą w trudnych warunkach, gdzie nie tylko pierzemy w wysokich temperaturach, ale często też pracujemy w takich.

Polska Grupa Tekstylna dysponuje obszernymi magazynami, w których pełno jest materiałów, z których powstaje ubranie robocze. Ponad 100 kolorów, ponad 70 rodzajów akcesoriów, buty, rękawice i inne materiały ochronne. Nasze tkaniny i dzianiny mogą posłużyć do produkcji wysokiej jakości ubrań do zwykłej pracy, pracy specjalistycznej – na przykład w branży medycznej i HoReCa – hotelarstwo, restauracje i ogólnie gastronomia. Możecie też wyprodukować ubrania dla sektorów mocno specjalistycznych, zaczynając od ubrań dla ratowników czy strażaków po elektryków i spawaczy – czyli wszystkich tych, których warunki pracy są niebezpieczne. Mamy też materiały, dzięki którym wyprodukujecie specjalistyczne ubrania ocieplane.

Pobierz aplikację

Jesteśmy firmą z Polski, która posiada produkty dostępne na 20 rynkach na świecie. Działamy w takich kontynentach jak Europa, Ameryka Południowa czy Azja. Działamy od 25 lat i obsłużyliśmy do tej pory 4000 zadowolonych Klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętni mogą skorzystać z naszych aplikacji na Androida i iOS, ale też platformy B2B oraz w przyszłości ze sklepu internetowego. Mamy zespół handlowców, z którymi możecie się skontaktować w wielu krajach na świecie.

Polska Grupa Tekstylna ma szeroką ofertę. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie głównej. Podzieliliśmy ją na 8 kategorii – od ubrań roboczych, po medyczne, specjalistyczne, ocieplane po akcesoria, buty i rękawice.

Więcej informacji na temat nici poliestrowych znajdziesz tutaj