nici poliester

Nici poliester

Nici poliester są dostępne w Polskiej Grupie Tekstylnej. Produkcja ubrań wymaga materiałów – tkanin lub dzianin. Jednak bardzo ważne jest także, by te materiały ze sobą jakoś poskładać. Dlatego też potrzebne są również nici i akcesoria takie jak na przykład guziki, zamki, taśmy i wiele innych. Niezależnie o których akcesoriach mówimy to oprócz wspomnianych tkanin i dzianin kluczowe są nici. Jeżeli wybierzemy najlepsze materiały do produkcji odzieży, a użylibyśmy słabych nici, to ubranie mogłoby się nam dosłownie rozpaść.

Nici poliester – tak samo ważne jak reszta

Szczególnie, gdy mówimy tutaj o ubraniu roboczym czy specjalistycznym. W obu przypadkach człowiek pracuje intensywnie, przez cały dzień. Przy lżejszej pracy odzież zużywa się przy każdym intensywnym praniu. Dobre ubranie można prać w wysokich temperaturach i bardzo często bez utraty właściwości. W przypadku ubrań specjalistycznych mamy do czynienia z pracą w trudnych warunkach, gdzie nie tylko pierzemy w wysokich temperaturach, ale często też pracujemy w takich. Dlatego ubranie może być narażone na kontakt z ogniem, iskrami czy gorącem.

Nasze magazyny są pełne materiałów, z których powstaje ubranie robocze i specjalistyczne. Nasze tkaniny i dzianiny nadają się do produkcji wysokiej jakości ubrań do zwykłej pracy, pracy specjalistycznej – na przykład w branży medycznej i HoReCa (czyli hotelarstwo, restauracje i ogólnie gastronomia). Do tego można wyprodukować ubrania dla sektorów mocno specjalistycznych – od ubrań dla ratowników, strażaków po elektryków i spawaczy – czyli wszystkich tych, których warunki pracy są niebezpieczne.

Aplikacje i platforma B2B

Jesteśmy polską firmą, której produkty są dostępne na 20 rynkach na świecie. W takich kontynentach jak Europa, Ameryka Południowa czy Azja. Działamy od 25 lat i obsłużyliśmy do tej pory 4000 zadowolonych Klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę. Chętni mogą skorzystać z naszych aplikacji, platformy B2B, a w przyszłości też ze sklepu internetowego. Mamy też zespół handlowców, z którymi możecie się skontaktować w wielu krajach na świecie.

Polska Grupa Tekstylna ma szeroką ofertę. Zapraszamy do jej obejrzenia na stronie głównej. Podzieliliśmy ją na 8 kategorii – od ubrań roboczych, po medyczne, specjalistyczne, ocieplane po akcesoria, buty i rękawice.

Więcej informacji na temat nici poliestrowych znajdziesz tutaj