materiał na ubrania robocze

Materiał na ubrania robocze

Materiał na ubrania robocze jest dostępny w ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej. Dostarczymy go dla Was w dowolnych ilościach. Zamówić go możecie na przykład przez naszą platformę B2B. Jeżeli szukacie dzianin, czy tkanin, z których powstanie ubranie robocze, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mamy materiały na ubrania zwykłe lub do branży specjalistycznej: na przykład HoReCa czy też takiej gdzie pracownika ubranie chroni.

Materiał na ubrania robocze – kto go używa?

Odzież robocza to taka nazwa bardzo ogólna, która może się odnosić do wielu ubrań. Na świecie mamy przecież mnóstwo zawodów, w których potrzebujemy odzieży ochronnej. Istnieją całe branże, które skupiają się na rozwiązywaniu konkretnych problemów, gdzie warunki są niebezpieczne. Dlatego też pracownik posiada odpowiedni strój, który go chroni, ale też konkretnie wygląda. Na przykład w branży energetycznej chronimy spawaczy i elektryków. Ci pierwsi narażeni są nie tylko na ogień i gorąco, ale też mogą doznać obrażeń z powodu kawałków metalu. Elektrycy – szczególnie pracujący przy wysokich napięciach muszą uważać na iskry i ogień.

W obu przypadkach ubrania muszą być trudnopalne. Czasem ubranie robocze musi być ocieplane, bo pracuje się w niskich temperaturach. W branży ratownictwa – stroje są ognioodporne, muszą posiadać też odblaski. W branży medycznej tkanina również jest specjalistyczna tak, by wytrzymywała wysokie temperatury częstego prania i nie zużywała się za szybko. Podobnie jest w branży HoReCa, gdzie pracuje się z jedzeniem. Nie trudno tam ubranie pobrudzić, a ponadto w pomieszczeniach, gdzie coś się smaży i gotuje panuje wysoka temperatura, toteż praca w ubraniach musi być również komfortowa przez wiele godzin.

Mamy duże ilości tkanin i dzianin

Wszystkie ubrania robocze, które powstają z naszych tkanin i dzianin spełniają bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości. Potwierdzone jest to certyfikatami. Dostępnych jest ponad 100 rodzajów tkanin, mamy też 70 rodzajów dodatków do nich. Mnóstwo kolorów, różne rodzaje materiałów. Polska Grupa Tekstylna działa na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Obecni jesteśmy na ponad 20 rynkach, obsłużyliśmy do tej pory 4000 Klientów, a w branży tekstylnej funkcjonujemy od ponad 25 lat. Nie zatrzymujemy się i cały czas rozwijamy się dalej. Dlatego tez serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują dużych ilości tkanin i dzianin na odzież roboczą.

Przejrzyjcie naszą ofertę, gdzie będziecie mogli znaleźć coś dla siebie. Jest pogrupowana w ośmiu kategoriach – mamy do wyboru odzież roboczą, HoReCa, specjalistyczną, ocieplaną, akcesoria, buty, rękawice i wiele innych. Materiał na ubrania robocze dostępny jest w Polskiej Grupie Tekstylnej w ogromnych ilościach. Jeżeli poszukujecie tkanin i dzianin do produkcji ubrań – także specjalistycznych, kwasoodpornych, ognioodpornych, do branży HoReCa, a także do wielu innych to bardzo dobrze trafiliście.

Więcej informacji na temat materiałów na ubrania robocze znajdziesz tutaj