materiał na ubrania ochronne

Materiał na ubrania ochronne

Materiał na ubrania ochronne dostępny mamy w ofercie Polskiej Grupie Tekstylnej. Możemy dostarczyć go w dowolnych ilościach. Dlatego jeżeli poszukujecie dzianin i tkanin do produkcji ubrań ochronnych, kwasoodpornych, ognioodpornych i innych specjalistycznych na przykład do branży HoReCa i wielu innych to bardzo dobrze trafiliście.

Materiał na ubrania ochronne – czym jest?

Odzież ochronna jest pojęciem ogólnym i odnosić je można szeroko. Na świecie jest mnóstwo zawodów, gdzie potrzebna jest odzież ochronna. Istnieją całe branże skupiające się na rozwiązywaniu konkretnych problemów, gdzie warunki są niebezpieczne. Dlatego tez pracownik musi być w nich wyposażony w odpowiedni strój, który nie tylko konkretnie wygląda, ale też chroni. Na przykład w branży ratownictwa – stroje są ognioodporne, muszą posiadać też odblaski. W branży energetycznej spawacze, elektrycy są chronieni przed niebezpieczeństwem ognia i gorąca, ale też przed kawałkami metalu.

W branży HoReCa czyli w hotelach, restauracjach i całej gastronomii pracuje się z jedzeniem. Żeby je przyrządzić, trzeba przez cały dzień funkcjonować w wysokich temperaturach. Ubranie więc nie tylko chroni pracownika, ale też jest komfortowe i wygodne. Przez cały dzień w ruchu, szczególnie gdy jest w pomieszczeniu gorąco, bardzo łatwo jest się spocić, toteż ubrania muszą doskonale ten pot chłonąć. Do tego łatwo też o poplamienie. Ubrania więc trzeba prać w wysokich temperaturach i często. A to wszystko bez szybkiego zużycia.

Jesteśmy w Europie, Azji i Ameryce Południowej

Wobec tego wszystkie ubrania robocze mają nie tylko konkretne funkcje ochronne, ale też są przystosowane do długiej pracy w komforcie, nawet gdy warunki nie są sprzyjające. Nasze tkaniny i dzianiny spełniają najwyższe wymagania jakościowe potwierdzone certyfikatami. Dostępnych jest ponad 100 rodzajów tkanin, mamy też 70 rodzajów dodatków do nich. Mnóstwo kolorów, różne rodzaje materiałów.

Polska Grupa Tekstylna jest dostępna na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Działamy na ponad 20 rynkach, obsłużyliśmy już 4000 Klientów, a w branży tekstylnej jesteśmy od ponad 25 lat. Nie zatrzymujemy się i cały czas rozwijamy się dalej. Dlatego tez serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują dużych ilości tkanin i dzianin na odzież roboczą.

Przejrzyjcie naszą ofertę, gdzie będziecie mogli znaleźć coś dla siebie. Pogrupowaliśmy ją w ośmiu kategoriach – mamy do wyboru odzież roboczą, HoReCa, specjalistyczną, ocieplaną, akcesoria, buty, rękawice i wiele innych. Materiał na odzież roboczą dostępny jest w Polskiej Grupie Tekstylnej w ogromnych ilościach. Jeżeli poszukujecie tkanin i dzianin do produkcji ubrań – także specjalistycznych, kwasoodpornych, ognioodpornych, do branży HoReCa, a także do wielu innych to bardzo dobrze trafiliście.

Więcej informacji na temat materiałów na ubrania ochronne znajdziesz tutaj