Jednorazowy kombinezon malarski

Jednorazowy kombinezon malarski jest w ofercie naszej firmy i znajduje się na stanie w naszym magazynie. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy dostarczające zaopatrzenie na budowę, a także do malarni proszkowych i innych miejsc, gdzie używa się farb.

Jednorazowy kombinezon malarski – czy to dla malarza pokojowego?

Warto zaznaczyć, że malarstwo to nie tylko używanie pędzla na ścianie czy też tworzenie obrazów. Jest to również cały sektor gospodarki, który powoduje że otaczamy się kolorami. Dlatego też mamy różnorodne kolory samochodów, mebli i innych elementów metalowych. Co ciekawe – wiele elementów maluje się proszkowo ręcznie. Wtedy właśnie potrzebny jest kombinezon malarski. Dzięki niemu po każdym dniu pracownik nie musi szorować się rozpuszczalnikiem, co byłoby degradujące dla jego skóry.

Nasze kombinezony są wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu przebywanie w takim stroju przez wiele godzin nie jest dla pracownika zbyt uciążliwe. Wiadomo, że nie jest to w stu procentach komfortowe, ale jest na tyle wygodnie, by można było skupić się na swoich zadaniach.

Dlatego też jeżeli współpracujecie z firmami budowlanymi oraz innymi, zajmującymi się produkcją czy motoryzacją, to możecie skorzystać z naszej oferty. Oprócz kombinezonów mamy również inne materiały – tkaniny, dzianiny, dodatki krawieckie, akcesoria, buty, rękawiczki. To wszystko, dzięki czemu możemy ubrać od stóp do głów pracowników niemalże wszystkich zawodów na świecie jakie tylko istnieją.

Jesteśmy na 3 kontynentach

Polska Grupa Tekstylna istnieje na rynku od 25 lat, a do tej ma na swoim koncie ponad 4000 obsłużonych Klientów. Funkcjonujemy na 20 rynkach, głównie w Europie, ale również Azji i Ameryce Południowej. Dostarczamy nasze materiały do Turcji, która położona jest częściowo w Europie, a częściowo Azji. Na tym pięknym kontynencie jesteśmy również dostępni w Wietnamie. Do tego eksportujemy produkty do Brazylii, która położona jest w Ameryce Południowej.

Wszystkie produkty, które posiadamy są najwyższej jakości, co jest potwierdzone certyfikatami. Nasze produkty możecie kupić kontaktując się z przedstawicielami handlowymi, ale także online za pomocą platformy B2B, a niedługo również sklepu internetowego. Do tego mamy aplikacje na Android i iOS. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat jednorazowych kombinezonów malarskich znajdziesz tutaj