jednorazowy fartuch medyczny z włókniny

Jednorazowy fartuch medyczny z włókniny

Jednorazowy fartuch medyczny z włókniny jest w ofercie Polskiej Grupie Tekstylnej i znajduje się na stanie w naszym magazynie. To propozycja dla wszystkich placówek medycznych, które muszą wyposażyć swoją załogę w ubrania potrzebne do przeprowadzania operacji.

Jednorazowy fartuch medyczny z włókniny – do czego się używa?

Wykonywanie jakichkolwiek zabiegów na ciele lub w ciele człowieka może wiązać się z ryzykiem. Na przykład takim, że lekarz wykonujący będzie miał kontakt z jego krwią. Dlatego musi być przed tym odpowiednio zabezpieczony, by nie doprowadzić do pogorszenia stanu pacjenta – dokładając mu bakterii. Podobnie jest z działaniem w drugą stronę – bezpośredni kontakt z krwią mógłby być zgubny w skutkach dla lekarza. Dlatego też przeprowadzenie operacji to przede wszystkim okrycie głowy, z której mogą wypadać włosy i kapać pot. Jednak również rąk, którymi lekarz pracuje.

W tym wszystkim jest jeszcze fartuch medyczny, który zapobiega zabrudzeniu ubrania. Uniemożliwia także przypadkowy kontakt z ubraniem codziennym czy roboczym z odsłoniętym ciałem pacjenta. Ponadto fartuch jest jednorazowy, dzięki czemu po zakończonej operacji trafia do utylizacji zamiast do prania, co jest bardziej higieniczne. Nasz produkt posiada włókninę, dzięki czemu ryzyko rozerwania jednorazowego ubrania jest minimalne. Na pewno nie da się tego zrobić gołymi rękami.

Nie tylko do szpitala

Dlatego też jeżeli współpracujecie z placówkami medycznymi i dostarczacie im wyposażenie, to możecie również dostarczyć odzież. Dodajmy tylko, że oprócz jednorazowych ubrań, mamy specjalne tekstylia, które mogą posłużyć do wyprodukowania odzieży dla całego personelu medycznego – lekarzy, pielęgniarek, ratowników czy sanitariuszy. Jest to wyjątkowy materiał, który można prać w wysokich temperaturach i to bardzo często, bez obawy że zostanie on szybko zużyty. Jako ciekawostkę możemy dodać, że z tych samych materiałów produkuje się ubrania dla całej branży HoReCa (czyli ludzi zatrudnionych w hotelarstwie, restauracjach i kawiarniach). Dodatkowo ten sam materiał służy również za pościel w hotelach. Cóż za uniwersalność!

Polska Grupa Tekstylna istnieje na rynku od 25 lat i do tej pory obsłużyła 4000 Klientów. Działamy na 20 rynkach głównie europejskich, ale też dostaniecie nasze materiały w Turcji, która położona jest częściowo w Azji. Na tym pięknym kontynencie jesteśmy również w Wietnamie. Do tego eksportujemy produkty do Brazylii.

W ofercie mamy tkaniny, dzianiny, dodatki krawieckie, akcesoria, odzież jednorazową, buty, rękawice. Wszystko to w najwyższej jakości – potwierdzone certyfikatami. Nasze produkty możecie kupić kontaktując się z przedstawicielami handlowymi, ale także online za pomocą platformy B2B, a niedługo również sklepu internetowego. Do tego mamy aplikacje na Android i iOS. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat jednorazowych fartuchów medycznych z włóknin znajdziesz tutaj