Jednorazowe ubranie medyczne SMS

Jednorazowe ubranie medyczne SMS jest w ofercie Polskiej Grupie Tekstylnej i znajduje się na stanie w naszym magazynie. To propozycja dla wszystkich placówek medycznych, w których wykonywane są operacje i załoga musi mieć odpowiedni strój.

Jednorazowe ubranie medyczne SMS – do czego się stosuje?

Warto zaznaczyć iż, wykonywanie zabiegów medycznych wiąże się nie tylko z powikłaniami, ale także z ryzykiem. Dlatego zarówno lekarz jak i pacjent są odpowiednio zabezpieczani. Warto jednak nadmienić, że na sali operacyjnej oprócz lekarza jest też cały sztab ludzi czuwający nad pacjentem i pomagający lekarzowi. Dlatego też każdy z nich ma odpowiednie ubranie. Podstawą jest właśnie specjalne, jednorazowe ubranie medyczne wykonane z włókniny SMS.

To specjalny materiał kompozytowy, który wykonany jest z dwóch warstw włókniny. Materiał ma właściwości wodoodporne, oddychające, ale nie tylko. Wyjątkowość tego materiału sprawia, że nadaje się on do produkcji nie tylko ubrań jednorazowych, ale także do produkcji fartuchów, zasłon, bandaży, plastrów. Używamy go również w odzieży roboczej, ochronnej. Generalnie produkty z włókniny SMS są bardzo wysokiej jakości i są stosowane szeroko na całym świecie.

Stroje dla wszystkich lekarzy

Dlatego też jeżeli współpracujecie z placówkami medycznymi i dostarczacie im wyposażenie, to zapraszamy również do współpracy z nami. Można u nas nabyć duże ilości ubrań roboczych, także jednorazowych. Dzięki nim możecie wyposażyć cały personel medyczny. Czyli lekarzy, pielęgniarki, ratowników czy sanitariuszy.

Polska Grupa Tekstylna to firma, która istnieje od 25 lat i do tej pory obsłużyła 4000 Klientów. Funkcjonujemy na 20 rynkach głównie w Europie, ale nie tylko. Dostarczamy nasze materiały do Turcji, która położona jest częściowo w Azji. Na tym pięknym kontynencie jesteśmy również dostępni w Wietnamie. Do tego eksportujemy produkty do Brazylii, która położona jest w Ameryce Południowej.

W ofercie mamy tkaniny, dzianiny, dodatki krawieckie, akcesoria, odzież jednorazową, buty, rękawice. Wszystko to w najwyższej jakości – potwierdzone certyfikatami. Nasze produkty możecie kupić kontaktując się z przedstawicielami handlowymi, ale także online za pomocą platformy B2B, a niedługo również sklepu internetowego. Do tego mamy aplikacje na Android i iOS. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na temat jednorazowych ubrań medycznych SMS znajdziesz tutaj