hurtownia tkanin roboczych

Hurtownia tkanin roboczych

Hurtownia tkanin roboczych należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej jest pełna produktów, dzięki którym mogą powstawać ubrania. Może to być po prostu zwykła odzież, ale też ubrania robocze, ubrania specjalistyczne i inne. Warto jednak zwrócić uwagę na ważną kwestię. Ubranie to składowa kilku elementów połączonych ze sobą w całość. Mamy na myśli tutaj tkaniny, dzianiny, nici, dodatki krawieckie w postaci zamków, guzików, lampasów, taśm i innych.

Hurtownia tkanin roboczych – jak se pościelisz tak się wyśpisz

Weźmy na przykład takie spodnie. Jako całość nie są specjalnie zaawansowaną konstrukcją. Dwie połówki zszyte ze sobą w jednym miejscu. Ale spodnie najczęściej mają kieszenie, czasem rozporek, zapięcie w postaci guzika, szlufki na pasek, a w przypadku spodni służących do pracy specjalistycznej także taśmy odblaskowe czy inne dodatki krawieckie. Dlatego też jakość tych spodni będzie uzależniona od tego z jakich materiałów zostały zrobione. Trochę jak w przysłowiu „jak se pościelisz, tak się wyśpisz”.

Dlatego też w przypadku tkanin roboczych potrzebna jest bardzo wysoka jakość materiału. My takie posiadamy i potwierdzamy certyfikatami. Dlaczego jakość musi być wysoka? Odzież robocza w prostych pracach przydomowych kojarzy się nam z najgorszymi ubraniami. Tylko, że w tym przypadku prace wykonujemy sporadycznie. Na co dzień pracując wiele godzin zwykłe ubranie bardzo szybko byśmy zużyli. Szczególnie, że oprócz potu mamy też często do czynienia z brudem, iskrami, gorącem, tłuszczem, ogniem i wieloma innymi. Toteż ważne jest częste pranie tych ubrań. Gdybyśmy zwykłą bluzkę i zwykle spodnie prali co 3 dni, to po miesiącu ubranie to nie przypominałoby tego, które kupiliśmy. W przypadku ubrania roboczego jest zupełnie inaczej. Jest ono przystosowane do tego by prać je często, w wysokich temperaturach i specjalistycznych chemikaliach.

Polska Grupa Tekstylna jest na 20 rynkach

Reasumując, Polska Grupa Tekstylna ma w swojej ofercie odpowiednie materiały, z których mogą powstawać ubrania. To nie tylko tkaniny robocze, ale też dzianiny, nici, dodatki krawieckie. Wszystko to gotowe na najcięższe warunki. Mamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór asortymentu, który jest podzielony na 8 kategorii. Do dyspozycji naszych Klientów jest wybór ponad 100 kolorów, a także ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich. Polska Grupa Tekstylna działa na trzech kontynentach – w Ameryce Południowej, Azji oraz Europie. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych produkcją ubrań. Możecie pobrać nasze aplikacje na Android i na iOS, możecie skorzystać z naszej platformy B2B. Do Waszej dyspozycji są także nasi przedstawiciele handlowi. Zapraszamy do działu kontakt.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin roboczych znajdziesz tutaj