hurtownia tkanin oxford

Hurtownia tkanin oxford

Hurtownia tkanin oxford należy do Polskiej Grupy Tekstylnej. Nasze magazyny są wypełnione tkaninami, dzianinami, dodatkami krawieckimi, akcesoriami. Posiadamy również buty, rękawiczki, odzież jednorazową. Jesteśmy liderem w dostarczaniu materiałów na odzież roboczą, a także specjalistyczną. Współpracujemy ze wszystkimi, którzy produkują odzież. Wybór u nas jest bardzo szeroki. Możecie się o tym przekonać przeglądając naszą ofertę. Z materiałów, które Wam proponujemy stworzycie dowolne ubrania – zarówno zwykłe jak i specjalistyczne, które posłużyć mogą wszystkim tym co wykonują najniebezpieczniejsze zawody świata.

Hurtownia tkanin oxford – gdzie stosujemy?

Nazwa być może niewiele mówi osobom, które się branżą tekstylną nie zajmują. Tkanina typu oxford jest specjalnego przeznaczenia. Nadaje się zarówno na ubrania jak i jako część innych przedmiotów – na przykład leżaki. Jest bardzo wytrzymała toteż możemy z niej wyprodukować na przykład dobrej jakości fartuchy dla kucharzy. Może się wydawać, że fartuch może być w zasadzie z byle czego, bo jego zadaniem jest chronienie przed ubrudzeniem kolejnych warstw ubrań.

Tak jest z pozoru, ale jeżeli prowadzimy biznes z branży HoReCa (hotelarstwo, gastronomia, kawiarnie), to nasi pracownicy pracując w fartuchach muszą wyglądać schludnie. Obecnie dominuje taki trend, że Klient przychodząc do restauracji często widzi kto mu posiłek przyrządza. Ale ogólnie nawet jeżeli taki kucharz jest na zapleczu to lepiej żeby jego fartuch był zawsze czysty i zawsze wyglądał jak nowy. Stare, niedoprane plamy mogą naruszać wizerunek firmy. Przecież taki pracownik nie jest niewidoczny, wiele osób postronnych go zauważa. Szczególnie, gdy czymś się wyróżnia.

I tu dochodzimy do sedna sprawy. Schludnie ubrany pracownik to taki, który ma zawsze czysty fartuch. Jeżeli będziemy go prali często i w wysokich temperaturach, często też używając silnych środków czyszczących, to byle jaki materiał bardzo szybko się zużyje. Dosłownie z prania na pranie będzie znikać w oczach. Tkaninom oxford tego typu problemy nie grożą.

Ubranie tylko wysokiej jakości

Solidne ubranie powinno składać się nie tylko z wysokiej jakości materiału, ale też z dobrych nici i dodatków krawieckich. Nie wolno więc oszczędzać ani na jednym ani na drugim. Warto produkować ubrania, które będą służyły przez długie lata i nie będą się zbyt szybko zużywać. Z nami jest to możliwe, bo na wszystkie nasze produkty mamy certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Zapraszamy do zakupów w Polskiej Grupie Tekstylnej. Działamy na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasze produkty dostaniecie nawet w takich odległych zakątkach jak Wietnam, Turcja czy Brazylia. Jesteśmy także online. Możecie dokonywać zakupów przez naszą platformę B2B, aplikacje Android i iOS, a wkrótce także sklep internetowy. Natomiast każdy, kto preferuje klasyczną formę kontaktu, to może zadzwonić lub napisać do naszego przedstawiciela handlowego.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin oxford znajdziesz tutaj