Hurtownia tkanin na odzież roboczą

Hurtownia tkanin na odzież roboczą

Hurtownia tkanin na odzież roboczą Polskiej Grupy Tekstylnej jest dostępna na rynku już od ćwierć wieku. Działa  w kilkudziesięciu krajach, na trzech kontynentach. Liczba zadowolonych klientów przekroczyła już 4000. Do dyspozycji zainteresowanych jest 110 rodzajów tkanin, możemy wyróżnić między innymi materiały bawełniano-poliestrowe, bawełniane oraz poliestrowo-bawełniane jak i tkaniny poliestrowe-elastanowe.

Hurtownia tkanin na odzież roboczą – mamy 100 kolorów

Tkanina bawełniana jako jedyna jest stworzona w pełni z bawełny, natomiast pozostałe dysponują w dominującej części materiał poliestrowym lub bawełną. Ważnym aspektem jest również kolorystyka. Bardzo często dany zawodów jesteśmy w stanie rozpoznać po kolorze ubioru. Jednym z przykładów może być ochrona zdrowia. Pielęgniarki bądź lekarzy można skojarzyć z kolorem białym. Wychodząc na przeciw Klientom, w ofercie dostępne jest 100 kolorów.

Każda branża potrzebuje innego stroju, a co za tym idzie ważne staje się dopasowanie adekwatnego materiału. Warto zaznaczyć, iż tkaniny wysokiej jakości zazwyczaj wykorzystujemy do produkcji ubrań medycznych. Takowe ubrania cechują się lekkością, wobec tego najczęściej wybieraną tkaniną staje się bawełna, która jest przewiewna oraz komfortowa. Co ważne, jako nieliczna daje możliwość wyprania jej w 90 stopniach z dodatkiem środków czyszczących o mocnym działaniu. Poliester natomiast jako tkanina syntetyczna cechuje się dużą elastycznością oraz wytrzymałością. Dodatkowo nie pochłania wody, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się chociażby w trakcie deszczu. Odzież wykonujemy z takiego materiału, co może być bardzo dobrym rozwiązaniem dla sportowców.

Oferta dla różnych grup zawodowych

Tkanina wysokiej jakości daje nam również możliwość wyprodukowania materiałów przeznaczonych dla branży gastronomicznej bądź hotelarskiej. Bardzo dobrze sprawdzi się chociażby w roli pościeli bądź fartucha. Z racji łatwej pielęgnacji, taki materiał nawet po praniu i wysuszeniu zachowa swój pierwotny kształt.

Oferta jest również dostosowana do potrzeb innych grup zawodowych, które pracują w trudnych warunkach. Skrajnie niskie bądź wysokie temperatury wymagają adekwatnej odzieży. Polska Grupa Tekstylna daje nam również możliwość doboru odpowiedniego obuwia ochronnego, dostosowanego do wykonywanej pracy. Oferowane wyroby cechują się wytrzymałością oraz trwałością.
Bardzo dobre parametry użytkowe dają gwarancję wygody, zadowolenia oraz satysfakcji z wyboru.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin na odzież roboczą znajdziesz tutaj