Hurtownia tkanin medycznych

Hurtownia tkanin medycznych

Hurtownia tkanin medycznych Polskiej Grupy Tekstylnej to miejsce, w którym posiadamy do wyboru bardzo szeroki asortyment. Tkaniny, z których powstają ubrania podzielone są ze względu rodzaj materiału. Można wybrać tkaniny bawełniane, tkaniny bawełniano-poliestrowe oraz tkaniny poliestrowo-bawełniane, a także tkaniny poliestrowo-elastanowe. Jeżeli chodzi o różnice pomiędzy nimi to oczywiście najważniejszą rolę odgrywa skład. W tym pierwszym przypadku 100 procent materiału jest bawełniana, w pozostałych trzech materiałem dominującym materiałem jest bawełna lub poliester.

Hurtownia tkanin medycznych – ubrania wysokiej jakości

Tkaniny, z których powstają ubrania medyczne są lekkie. Sprawdzają się przy produkcji fartuchów, bluz. Warto też dodać, że materiał, z którego powstają doskonale nadają się także w branży gastronomicznej. Można także z niego tworzyć pościel, więc jeżeli ktoś prowadzi duży hotel, to mógłby z tego samego materiału stworzyć pościel i fartuchy dla kucharzy. Nasze tkaniny także tkaniny medyczne charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i trwałością. Bawełna to synonim wygody, przewiewna, komfortowa w każdych warunkach pracy, wchłania pot. Dodatkowo nie odkształca się i można ją prać nawet w 90 stopniach używając nawet silnych środków czyszczących.

Sprzedajemy 10 milionów metrów tkanin rocznie

Polska Grupa Tekstylna i jej hurtownia tkanin medycznych jest dostępna na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasze produkty można kupić na 20 światowych rynkach. W branży działamy od 25 lat. Do tej pory zaufało nam ponad 4000 Klientów. Obecnie dysponujemy magazynami o powierzchni 7400 metrów kwadratowych. Klienci mogą wybierać spośród 110 rodzajów tkanin – w tym specjalistycznych. Dostępne jest 100 kolorów i 70 rodzajów dodatków krawieckich. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów poprzez naszą platformę B2B.

Dodamy tylko, że w naszej ofercie oprócz tkanin medycznych mamy także tkaniny na odzież roboczą, odzież ochronną przy specjalistycznych zawodach, a także taką z której można wyprodukować odzież ocieplaną przy stanowiskach, gdzie towarzyszy niska temperatura – na przykład w chłodniach. Do tego możecie nabyć obuwie ochronne oraz różne dzianiny i akcesoria. Cała oferta jest dostępna naszej stronie internetowej. Stale ją rozwijamy, dlatego też proponujemy zaglądać tu cyklicznie.

Więcej informacji na temat hurtowni tkanin medycznych znajdziesz tutaj