hurtownia polar tkanina

Hurtownia polar tkanina

Hurtownia polar tkanina jest częścią Polskiej Grupy Tekstylnej. Nasze magazyny pełne są tkanin, dzianin, dodatków krawieckich, akcesoriów. Mamy też buty, rękawiczki i odzież jednorazową. Jesteśmy światowym dostawcą materiałów na odzież roboczą, a także specjalistyczną. Zapraszamy do współpracy producentów odzieży. Wybór jest bardzo szeroki. Możecie stworzyć z naszych materiałów dowolne ubranie – zarówno te zwykłe jak i bardzo specjalistyczne, które posłuży ludziom pracującym w najniebezpieczniejszych zawodach świata.

Hurtownia polar tkanina – gdzie stosujemy?

Polar to tkanina, która służy przede wszystkim do wyprodukowania ubrań ocieplanych. Stosować je można na co dzień w okresie jesiennym, zimowym i wczesną wiosną. Natomiast w pracy przyda się to wszędzie tam gdzie panuje chłodna temperatura lub gdzie musimy wychodzić na zewnątrz. Dlatego polary nadają się do branży HoReCa (hotelarstwo, gastronomia, kawiarnie), gdzie są niekiedy pomieszczenia – zamrażarki, w których przechowywana jest żywność. Taki typ tkaniny możemy także zastosować na stacjach benzynowych, gdzie pracownik na ogół przebywa w ciepłym budynku, ale często musi wyjść do dystrybutorów, by na przykład pomóc zatankować pojazd klientowi.

Zainwestuj w nici

Jeżeli chcielibyście wyprodukować na przykład bluzę polarową, to pamiętajcie, że oprócz tkaniny potrzebować będziecie również silnych, wytrzymałych nici, które łączą ze sobą materiał. Jeżeli wybierzecie jakieś słabe, to ubranie może się po prostu rozpaść. W naszym asortymencie takich nie ma. Na wszystkie nasze produkty mamy certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Dodajmy jeszcze, że nie warto również oszczędzać na dodatkach krawieckich i ewentualnych akcesoriach. Warto jest wyprodukować dobrej jakości ubranie, które będzie służyło przez lata.

Zapraszamy do zakupów w Polskiej Grupie Tekstylnej. Działamy na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasze produkty dostaniecie nawet w takich odległych zakątkach jak Wietnam, Turcja czy Brazylia. Jesteśmy także online. Możecie dokonywać zakupów przez naszą platformę B2B, aplikacje Android i iOS, a wkrótce także sklep internetowy. Natomiast każdy, kto preferuje klasyczną formę kontaktu, to może zadzwonić lub napisać do naszego przedstawiciela handlowego.

Więcej informacji na temat hurtowni tkaniny polar znajdziesz tutaj