hurtownia pikówka poliestrowa

Hurtownia pikówka poliestrowa

Hurtownia pikówka poliestrowa należy do Polskiej Grupy Tekstylnej i można zamawiać tu duże ilości materiałów. Są także takie, które przydadzą się do pracy w różnych warunkach. Producenci odzieży mogą stworzyć z tkanin i dzianin, które posiadamy przeróżne ubrania od uniwersalnych, prostych bawełnianych po specjalistyczne do najniebezpieczniejszych zawodów wykonywanych przez człowieka.

Hurtownia pikówka poliestrowa – co to za materiał?

Pikówka poliestrowa to materiał, który używamy do specjalnych warunków pracy. Kompozycja tych dwóch materiałów powoduje, że można wyprodukować z nich ubranie do miejsc, gdzie występuje niska temperatura. Dodatkowo pracownik wykonuje obowiązki polegające na aktywności fizycznej. Pikówka odpowiada za to by było mu ciepło, poliester natomiast powoduje, ze może przez wiele godzin wykonywać obowiązki, w których jest jakaś aktywność co doprowadza do pocenia się. Materiał poliestrowy nie dość, że doskonale sobie z tym radzi to jeszcze ma inną zaletę – można go prać dużo częściej i intensywniej niż produkt z bawełny.

Nie zapominajmy też o tym, że każde ubranie musi posiadać odpowiednie nici. Jeżeli zrobimy nawet najlepszy kombinezon do pracy, to bez odpowiednich nici może się po prostu rozpaść na kawałki. Dlatego też równie ważny jest dobór dodatków krawieckich.

Możesz kupić online lub klasycznie

Polska Grupa Tekstylna działa na rynku od 25 lat i jest liderem w branży tekstylnej. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów odzieży, szczególnie tych którzy produkują ubrania robocze, specjalistyczne i do konkretnych zawodów. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. Jesteśmy na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Takie zakątki jak Wietnam, Brazylia są nam znane. Nasze produkty są dostępne online. Można je zamawiać poprzez platformę B2B oraz aplikacje na Android i iOS. Do tego przygotowujemy do Państwa dyspozycji sklep internetowy. Jeżeli ktoś nie czuje się komfortowo w tych wszystkich nowościach technologicznych to oczywiście jest również możliwość klasycznego zamówienia. Na przykład poprzez kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Z przyjemnością nawiążemy nowe relacje biznesowe z państwa firmami i będziemy dostarczać tyle materiałów ile tylko potrzebujecie. Wierzymy, że powstaną z tego najlepsze ubrania!

Więcej informacji na temat hurtowni pikówek poliestrowych znajdziesz tutaj