tkanina na odzież roboczą

Hurtownia odzieży roboczej

Hurtownia odzieży roboczej Grupy Polska Tekstylna to miejsce, w którym posiadamy bardzo szeroki asortyment. Posiadamy ubrania podzielone ze względu na strukturę materiału. Do wyboru są więc tkaniny bawełniane, bawełniano-poliestrowe i poliestrowo-bawełniane. Jeśli chodzi o różnice między nimi, to oczywiście jest skład. W pierwszym przypadku 100 procent materiału to bawełna, natomiast w pozostałych dwóch dominującym materiałem jest bawełna lub poliester.

Hurtownia odzieży roboczej również do odzieży firmowej

Odzież robocza, którą oferujemy wszystkim naszym kontrahentom, wykonana jest z uniwersalnych tkanin, z których wykonana jest odzież robocza. Szczególnie polecany jest do produkcji odzieży zawodowej, fartuchów, a także odzieży ocieplanej. Nie można też pominąć branży gastronomicznej. Tkaniny, z których wykonana jest odzież robocza, nadają się również do produkcji akcesoriów reklamowych. Dlatego, jeśli planujesz mieć ubrania firmowe, przydadzą się nasze tkaniny.

Najważniejszym czynnikiem w oferowanych przez nas materiałach jest ich wytrzymałość i trwałość. W tym przypadku nasze tkaniny charakteryzują się bardzo wysoką odpornością. Do tego należy dodać komfort użytkowania. Ubrania sprawdzają się w każdych warunkach. Wchłaniają pot i są oddychające. Można je prać w temperaturze do 60 stopni.

Jesteśmy na trzech kontynentach

Wszystkie tkaniny, które oferujemy posiadają odpowiednie certyfikaty. Polska Grupa Włókiennicza to rzetelny partner biznesowy. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży, sprzedajemy ponad 10 milionów metrów tkanin rocznie. Zaufało nam już ponad 4000 klientów. Dysponujemy 7400 metrami kwadratowymi powierzchni magazynowej. Do dyspozycji mamy 110 rodzajów tkanin, w tym specjalistyczne. W standardzie dostępnych jest 100 kolorów. Posiadamy również ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich.

Polska Grupa Tektyle jest dostępna na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Obsługujemy 20 rynków zbytu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Więcej informacji o hurtowni
odzieży roboczej znajdziesz tutaj