hurtownia nici szwalniczych

Hurtownia nici szwalniczych

Hurtownia nici szwalniczych należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej jest pełna produktów, dzięki którym mogą powstawać ubrania – zwykłe, robocze, specjalistyczne i inne. Warto jednak pamiętać o istotnej kwestii. Ubranie to nie tylko tekstylia, to nie tylko tkaniny ani dzianiny. Każdy materiał musi być ze sobą połączony. Weźmy taką bluzkę – mamy materiał osłaniający klatkę piersiową, mamy rękawy, jest też kołnierz. To wszystko jest ze sobą zszyte nićmi. Dlatego też jakie wybierzemy materiały, takie będziemy mieli ubrania. Coś jak w przysłowiu „jak se pościelisz, tak się wyśpisz”.

Hurtownia nici szwalniczych

Przekładając na praktykę, to powstanie ubrania roboczego wymaga doboru odpowiedniego materiału. Jeżeli człowiek na stanowisku pracuje fizycznie, temperatura pomieszczenia jest wysoka, albo występują tam smary z którymi ma kontakt. Na takim stanowisku narażasz się na kontakt z ogniem, iskrami czy gorącymi elementami. Mamy tu na myśli ratowników, strażaków, ale też elektryków, spawaczy, mechaników. Niezależnie od charakteru pracy – każdy z nich przez cały dzień pracy na pewno się spoci, prawdopodobnie też ubrudzi.

Dlatego też branie ubrań będzie odbywało się w wysokich temperaturach, z użyciem specjalistycznych chemikaliów. To tylko na początek. Im bardziej trudne warunki pracy tym silniejsze chemikalia do prania i wyższe temperatury wody. Dlatego też jeżeli tworzymy ubranie specjalistyczne, to nie tylko tkaniny i dzianiny muszą być wysokiej jakości, ale nici szwalnicze również. Nawet ubranie stworzone z najlepszych materiałów by się rozpadło, gdyby nici były w nim słabe.

Ponad 100 kolorów

Reasumując, Polska Grupa Tekstylna ma w swojej ofercie materiały na ubrania, w tym także wiele nici, które wytrzymują najcięższe warunki. Mamy w swojej ofercie bardzo szeroki wybór asortymentu – podzielony na 8 kategorii. Ponad 100 kolorów, ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich i cały czas zwiększana baza materiałów. Dlatego też możemy działać na trzech kontynentach – w Ameryce Południowej, Azji oraz Europie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych produkcją ubrań. Możecie pobrać nasze aplikacje na Android i na iOS, możecie skorzystać z naszej platformy B2B. Do Waszej dyspozycji są także nasi przedstawiciele handlowi. Zapraszamy do działu kontakt.

Więcej informacji na temat hurtowni nici szwalniczych znajdziesz tutaj