tkaniny na ubrania

Hurtownia materiałów tekstylnych

Hurtownia materiałów tekstylnych to należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej miejsce, które może być przydatne wszystkim producentom ubrań. Potrzebującym duże ilości wszelkich materiałów. My dysponujemy hurtownią, w której do wyboru jest bardzo szeroki asortyment. Jeżeli produkujecie odzież roboczą, medyczną, gastronomiczną, a także specjalistyczną ochronną przed ogniem, kwasami i innymi zagrożeniami, to możecie skorzystać z naszych zasobów. Jesteśmy obecni na rynku światowym i mamy w ofercie tekstylia, dzianiny i materiały.

Hurtownia materiałów tekstylnych – najwyższa jakość

Jesteśmy specjalistami w zakresie dostarczania materiałów tekstylnych dla wielu branż. Gdzie jest używana odzież robocza, ale też w branżach medycznej, gastronomicznej oraz specjalistycznych, w których potrzebna jest odzież ochronna. Mamy też materiały, które używane są do produkcji ubrań ocieplanych. W naszej bazie jest także szeroka gama akcesoriów do odzieży. Wszystkie produkty, które mamy w hurtowni materiałów tekstylnych posiadają odpowiednie certyfikaty.

Polska Grupa Tekstylna i hurtownia materiałów krawieckich cieszą się od zaufaniem wielu Klientów. Do tej pory było ich 4000, a na rynku działamy od 25 lat. Oferujemy swoje produkty na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Nasza baza materiałów: dzianin, tkanin i akcesoriów krawieckich jest gigantyczna.

Sprzedajemy 10 milionów metrów tkanin rocznie!

W naszej ofercie dla naszych Klientów są tkaniny, dzianiny, akcesoria służące do produkcji ubrań roboczych, medycznych, gastronomicznych, ale też specjalistycznych, które chronią przed działaniem ognia czy kwasu. Mamy też obuwie. Jeżeli chodzi o liczby, to tak jak wspomnieliśmy – na rynku jesteśmy 25 lat i obsłużyliśmy 4000 Klientów. Rocznie sprzedajemy ponad 10 milionów metrów tkanin. Dysponujemy 7400 metrami kwadratowymi powierzchni na nasze tkaniny.

Do wyboru Klienci mają ponad 110 rodzajów tkanin i to specjalistycznych aż w 100 kolorach. Do tego jeszcze jest ponad 70 rodzajów dodatków krawieckich zaś my współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego zaopatrując się właśnie u nas mogą być Państwo pewni, że wybieracie produkt najlepszy jakościowo, a dodatkowo potwierdzony certyfikatami. Jesteśmy dostępni na 20 rynkach w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Hurtownia materiałów tekstylnych należąca do Polskiej Grupy Tekstylnej dla swoich Klientów i ma działające na urządzenia Android i iOS aplikacje. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz do działu kontakt.

Więcej informacji na temat hurtowni materiałów tekstylnych znajdziesz tutaj