Hurtownia klamry trudnopalne czarne

Hurtownia klamry trudnopalne czarne

Hurtownia klamry trudnopalne czarne należy do Polskiej Grupy Tekstylnej. Współpracujemy z producentami odzieżowymi na 20 rynkach Europy, Azji i Ameryki Południowej. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 4000 Klientów. Do zaoferowania mamy tkaniny i dzianiny z bawełny, poliestru i inne. Łącznie ponad 100 rodzajów materiałów, a także 100 kolorów do wyboru. Do tego można u nas wybierać spośród akcesoriów i 72 rodzajów dodatków krawieckich. Mamy też rękawice, buty i odzież jednorazową.

Hurtownia klamry trudnopalne czarne

Klamry trudnopalne zaliczamy do dodatków krawieckich. Są częścią większego stroju. Jak sama nazwa wskazuje – łatwo spalić ich nie można, dlatego dedykujemy je wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z ogniem i wysokimi temperaturami. Pierwszy na myśl przychodzi strażak. Należy pamiętać, że jego cały strój musi być trudnopalny, zatem nie tylko materiał, ale również nici i dodatki krawieckie. Strój musi być kompletny po każdej akcji.

Trzeba jednak wiedzieć, że klamry, które są trudnopalne to nie tylko element stroju strażaka. Jest wiele innych zawodów, gdzie potrzebne jest specjalistyczne ubranie do pracy. Ogień występuje również wszędzie tam, gdzie potrzebny jest do wytwarzania przedmiotów. Warto też wiedzieć, że są także branże, gdzie ognia nie ma, ale do zapłonu przypadkowego może dojść. I nie mówimy tu o ogólnym zagrożeniu, które jest w zasadzie zawsze i wszędzie. Mamy tu na myśli takie zawody, gdzie to ryzyko jest wyższe.

Nie tylko strażak

Ogień może pojawić się na przykład z iskry. Dlatego w ubrania trudnopalne powinni być również zaopatrzeni wszelkiej maści technicy elektryczności. Zerwany kabel wysokiego napięcia nie tylko jest groźny, bo może porazić. On może również wywołać pożar.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi dodatkami krawieckimi, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Możecie to zrobić poprzez naszych przedstawicieli handlowych lub zupełnie online. Na przykład poprzez platformę B2B, niedługo także sklep internetowy oraz aplikacje Android i iOS. Nasze produkty dostępne są w wielu europejskich krajach, ale też pomiędzy Europą i Azją czyli w Turcji. Do tego w samej Azji dostępni jesteśmy w Wietnamie. Można również znaleźć nas na rynku brazylijskim w Ameryce Południowej.

Więcej informacji na temat hurtowni czarnych klamr trudnopalnych znajdziesz tutaj